کادر اجرایی همت

جوانگرایی در عین تجربه و تخصص شاخص‌های انتخاب همکاران در همت است. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی همکاران و دبیران در مدرسه همت جامع و چندبعدی بودن شخصیت آنهاست؛ که در شکل دهی مدرسه زندگی نقش کلیدی داشته است. تاکید بر شاخصه چندپتانسیلی و ارتباط جدی کادر اجرایی مدرسه در حوزه تدریس و ارتباط تنگاتنگ با دانش آموزان یکی دیگر از شاخصه‌های روش همت می‌باشد. لذا تمامی کادر اجرایی مدرسه نیز حداقل یک کلاس درس با دانش آموزان خواهند داشت تا ارتباط بیشتری با فراگیران برقرار شود.

حسین صیادزاده
مدیر مجموعه

ورودی اولین دوره سمپاد اصفهان است. در دوران دانش‌آموزی از پایه‌گذاران مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای بود و تا به امروز جزو مسؤولین این مجموعه بوده و کمک رسان به امور تربیتی این مدرسه می باشد. بعد از ورود به دانشگاه در سال ۷۴ فعالیت آموزشی را هم شروع کرد و تا کنون ۲۰ سال سابقه تدریس فیزیک در دبیرستان دوره‌ اول(راهنمایی) شهید اژه ای ۱ را دارد. مدتی نیز در دبیرستان دوره دوم شهید اژه‌ای به عنوان معلم راهنما فعالیت کرده است. با تاسیس اولین باشگاه رباتیک اصفهان در سال ۷۹ اولین مدیر این باشگاه شد. در دانشگاه‌ صنعتی و تربیت مدرس کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک را گذراند و در سال ۸۱ شرکت دانش بنیان دیده پرداز صبا را تاسیس کرد و ۱۵ سال مدیرعامل آن بود. در این مدت تعداد زیادی از فارغ التحصیلان شهید اژه ای در این شرکت فعالیت داشته و دارند.

مهرداد مجیدی
معاون آموزشی / مالی

از آخرین دانش آموزان دوران اوج سمپاد است. سال ۸۸ که از پیش‌دانشگاهی شهید فارغ التحصیل شد، فعالیت جدی‌ فرهنگی-تربیتی را در دبیرستان دوره دوم و مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای آغاز کرد. یکی دو سال بعد در مدرسه راهنمایی (دبیرستان دوره اول) شهید اژه‌ای ۱، دبیر کامپیوتر شد و همزمان همکاری‌هایی با امور تربیتی دبیرستان دوره اول آغاز کرد. در سال ۹۳ مسؤول آغاز فعالیت رسمی مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای در دبیرستان دوره اول بود. این فعالیت ها کماکان ادامه دارد و در کنار آن، دوره‌های کارشناسی متالورژی صنعتی، کارشناسی ارشد MBA را در دانشگاه های برتر گذرانده است. و هم اکنون در کنار تدریس در دبیرستان دوره دوم شهید اژه ای، دانشجوی کارشناسی ارشد روانشاسی تربیتی است.

محمدتقی مهری
معاون اجرایی / فرهنگی

مشغول تحصیل دروس خارج فقه و اصول حوزه علمیه و دانش آموخته ی تاریخ اسلام، و تخصص در زبان انگیسی می‌باشد. در حال حاضر مدرس زبان انگیسی در چند آکادمی زبان و همکار بخش تبلیغ مجازی در امور بین الملل حوزه علمیه است. همکاری با معاونت تبلیغ بین الملل دفتر تبلیغات اسلامی، تجربه ی تبلیغ توریسم در چند سایت گردشگری کشور و همکاری به عنوان یکی از مترجمین اصلی مقالات سایت راسخون در کارنامه ی اوست.

سید مهدی اخوان
معاون راهبردی / فناوری

در سال ۷۹ از دبیرستان شهید اژه‌ای اصفهان فارغ التحصیل و در رشته برق دانشگاه صنعتی اصفهان به تحصیل مشغول شد. از همان سال با توجه به علاقه به تدریس و فعالیت تربیتی در کنار تحصیل به تدریس در مدارس اژه‌ای و سادات مشغول شد. کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت اجرایی از دانشگاه اصفهان دریافت کرد. در حوزه فرهنگی، سابقه مدیریت و همچنین سرگروهی در مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای و گروه‌های دوستی دبیرستان سادات را در کارنامه خود دارد. در زمینه اجرایی و فناوری مدیریت پروژه‌های مختلف نرم افزاری کوچک و بزرگ زیادی در شرکت دیده‌پردازصبا را برعهده گرفته و به پایان رسانده است. نگاه وحدت گرا و مساله محور به آموزش از دغدغه‌های اصلی و اساسی وی می‌باشد و با همین رویکرد درسی به نام درس زندگی را در همت پایه گذاری کرد و خود مسوولیت اولین معلم زندگی مدرسه همت را برعهده گرفت.

حمیدرضا میرزاخانلو
مشاور

از دانش آموزان قدیمی دبیرستان شهید اژه ای یک بوده که پس از گذراندن کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در دانشگاه های برتر، کارشناس ارشد مشاوره مدرسه را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ نموده و هم اکنون نیز دانشجوی دکترای مشاوره می باشد.
دغدغه تربیت و نوجوانی او را از فعالین و مسؤولین همیشگی مجمع فرهنگی شهید اژه ای نگه داشته و علاوه بر مشاوره در دبیرستانهای شهید اژه ای، صالحین، واثقی(امام محمدباقر)، مهندس نجفی و قدسیان، سال‌ها همکاری با مراکز مشاوره آفتاب، رها، سلام، آسمان و آفتاب شهر را در کارنامه خود دارد. همچنین جزو مشاورین رسمی آموزش و پرورش بوده به خدمت در این عرصه نیز مشغول است.

مسعود فهامی
مشاور

از دوران دبیرستان فعّالیّت‌های فرهنگی-تربیتی خود را آغاز نمود؛ و با کسب تجربیّات مختلف حرکت در این مسیر را به عنوان فعّال فرهنگی با جدّیّت ادامه داد. در همین زمان به تدریس خصوصی و نیمه خصوصی دروسی چون ریاضیّات و زبان عربی مبادرت ورزید. پس از ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته‌ی مهندسی عمران همکاری با تشکّل‌های فرهنگی را تجربه نمود. بعد از فارغ التّحصیلی و دو سال فعّالیّت اجرایی در حوزه‌ی عمرانی، علاقه‌ به علوم دینی و علوم انسانی وی را مصمّم به تغییر رشته کرد. ضمن کسب رتبه‌ی ممتاز، در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی علوم قرآن و حدیث دانشگاه اصفهان مشغول به تحصیل شد. در ادامه نیز موفّق به کسب سهمیه‌ی استعدادهای درخشان ورود به دکتری گردید. از دغدغه‌های وی می‌توان به نگرش مشاوره‌ای-تعاملی در مواجهه با تربیت، فلسفه‌ورزی نوجوان و بازی‌نوازی در آموزش به عنوان روش تدریس اشاره داشت.