اگر چه نود و نهی‌های مدرسه به خاطر کرونا در شروع نتوانستند طعم مدرسه زندگی را به صورت حضوری بچشند و کنار هم نبوده‌اند، اما آنقدر خونگرم و با مرام هستند که توانسته‌اند از طریق lms و گروه‌های مجازی‌ای که تشکیل شده با همدیگر انس بگیرند و با راهنمایی‌های معلم زندگی خود آقای سعید فیروزنیا، با هم صمیمی بشوند و به صورت جدی همدیگر را حمایت می‌کنند. معلم زندگی این پایه در سال هشتم آقای حاجی احمدی بودند که توانستند ابعاد دیگری به این جمع خاص از دانش آموزان همت اضافه کنند. نود و نهی های همت در پایه نهم با آقای جلالی کلاس زندگی را طی کردند و به صورت جدی با معنای انتخاب و ادامه مسیر زندگی آشنا شدند

مهدی اسدی

من مهدی اسدی هستم. من مهارت هایی دارم که از کودکی به ان علاقه داشتم. من در مهارت اسکیت موفقیت‌های زیادی به دست آوردم ولی به دلیل کرونا فعالیت آن متوقف شد. من همچنین به شنا و تیراندازی علاقه دارم و می خواهم در آنها موفق بشوم.

محمدعلی اکرمی

متولد ۲۹ تیر ۱۳۸۷ومتولد اصفهان هستم. پنج سال متوالی را در مدرسه ی آسمان حکمت و یک سال را در مدرسه امام حسین پشت سر گذاشتم. من شخصی هستم بسیار احساسی و در عین حال خطر پذیر هستم. یکی از الگوهای من در زندگی عمویم هست و دیگری پدربزرگم و همیشه سعی میکنم در ریاضی مثل پدر بزرگم و در درس و زندگی مثل عمویم باشم و هیچ وقت تسلیم نشوم. از بین ورزشهای به هند بال و تیر اندازی و ورزشهای رزمی علاقه دارم.
تمیزی برای من بسیار مهم است و هیچ گاه نمیتوانم در جاهای کثیف کار کنم. علاقه ی شدیدی به کار های فنی وهمچنین مکانیک دارم و به صورت خاص در کار با چوب مهارت دارم و تعدادی مجسمه چوبی درست کرده ام. در مورد آینده ام هم باید بگویم که هیچ کسی جز خدا از آینده خبر ندارد برای همین، من تلاش نمیکنم که بخواهم بفهمم آینده چه خبر هست.

علی جهانی جوانمردی

از نظر ظاهری آدمی چاق هستم و از نظر اخلاقی آدمی تقریبا عجول و دیررنج هستم. سعی میکنم ناراحتی هایم را بروز ندهم و اکثر مواقع خنده بر لب‌هایم باشد. تلاش می کنم دیگران را ناراحت نکنم. اگر هم کسی من را ناراحت کند سعی میکنم بعد از چند دقیقه درباره علت کارش با او حرف بزنم. الگوی من خانواده ام و مخصوصا پدرم هستند. خانواده من سعی میکنند با مهربان ترین حالت با من برخورد کنند. دوست دارم دوستانم مثل خودم فکر کنند و تقریبا شبیه به خودم باشند. به وسایل جنگی و به حیوانات علاقه دارم. بازی کردن و معاشرت با دوستان هم از جمله علایق من می‌باشد.

معین خسروی

در ۳۰ مهر سال ۱۳۸۶ در مشهد و در خانواده‌ای مذهبی به دنیا آمدم. تا کلاس دوم در مشهد بودم، ولی به علت کار پدرم به شهر اصفهان آمدم. ویژگی ظاهریم موهای سفیدم هستند که من را از بقیه هم سن و سال هایم متفاوت می‌کند. شخصیتی منطقی دارم و معتقدم باید فکر کرده جلو بروم و عجولانه و احساسی نباشم تا بتوانم به نتیجه خوبی برسم. خانواده‌ی مذهبی و با نشاطی دارم. دوستانی که من انتخاب می‌کنم همیشه شوخ طبع و آدمهای باحال و اهل رفاقتی هستند. از اینکه چیزی را جایی بگذارم و بعد کسی جایش را عوض کند عصبی می‌شوم. همینطور از شوخی نابجا هم واقعا متنفرم. زندگی یکنواختی دارم ولی بعضی اوقات سعی میکنم زندگی را از یک نواختی در بیارم تا بیشتر خوش بگذرد.
در اوقات آزادم معمولا کتاب می‌خوانم یا بازی کامپیوتری می‌کنم یا به گردش و پیاده روی می‌روم. در زمینه چوب، مونتاژ بردهای الکتریکی و کار کردن با بعضی از برنامه‌های کامپیوتری مهارت دارم. البته بزرگ ترین مهارتم در بازی‌های کامپیوتری هست. علاقه زیادی به کدنویسی، کامپیوتر و هر چیزی که به‌کامپیوتر ربط داشته باشد دارم و می‌خواهم در آینده یک کدنویس قوی بشوم.

احسان ذوالفقاری

من که یادم نیست ولی بقیه میگویند ۱۳۸۷/۱/۱۰ به دنیا آمده‌ام. تا یازده ماهگی قدمی روی این کره خاکی برنداشته بودم ولی از یازده ماهگی شروع به راه رفتن کردم! تا شش سالگی بیشتر بازی میکردم، ولی کلاس های زیادی مثل زبان، خلاقیت، ژیمناستیک، تکواندو و … هم رفتم. در پیش دبستانی چون استعداد ریاضی نسبتا خوبی داشتم جذب کلاس یو سی مس شدم و تا کلاس پنجم این کلاس را ادامه دادم و یک مدرک بین المللی از مالزی گرفتم.
به نظر خودم شخصیت عجییبی دارم. از نظر فامیل من کسی هستم که همیشه توی خودمم و بسیار درونگرا هستم. از نظر پدر و مادرم من لجباز و یک دنده ام. از نظر بعضی از دوستانم من بسیار تخریب گر هستم و با شوخی جوری افراد را تخریب میکنم که دیگه نتواند جمعش کند (البته نه با دوستان، با غریبه هایی که ازشون خوشم نمیاد) ااز نظر بعضی خیلی اهل بگو بخند هستد م از نظر بعضی دیگه خیلی خشک. خلاصه اینکه در مورد من هر کسی به گونه ای فکر میکند. دوست زیاد دارم ولی رفیق انگشت شمار. بطور کلی الگوی خاصی مد نظرم نیست ولی در بعضی از کارها از کارهای بقیه ایده می‌گیرم. آدم فوق العاده بد غذایی هستم و به اسب و چمن هم فوق العاده حساسیت دارم.
اوقات فراغتم را با دوستانم می‌گذارنم و یا یک هندزفری برمی‌دارم و تنها راه میروم. به رشته‌های فیزیک، ریاضی، فلسفه، علوم سیاسی، روانشناسی و نجوم علاقه دارم. از بین ورزش‌ها هم فوتسال، فوتبال، بسکتبال و شنا را دوست دارم.
اما در مورد آینده؛ من همیشه دنبال این بودم که فرد تاثیر گذاری باشم. دوست دارم یک تغییری ایجاد کنم که باقی بماند اما اینکه اون تغییر چه جور باشد بستگی به علایق تحصیلی ام دارد که تعیین کننده خواهد بود.

سید محمدرضا رحیم زاده

متولد دوازده تیر ۱۳۸۷ است. او علاقه مند به فوتبال، کتاب و مدرسه است و علی الخصوص به درسهای فیزیک و ریاضی علاقه مند می باشد و معتقد است که با فیزیک دنیا عوض میشود. او در ساخت و ساز مهارت دارد . وی مسلط به کامپیوتر و طراحی ساخت و کار با موبایل و ادیت فیلم و… می باشد. به پرورش گیاه علاقه دارد و در کارهیا فرهنگی و هنری استعداد دارد و در سال پنجم در رشته تئاتر تقدیرنامه گرفت. او الگوی خود را شهید فخری زاده و شهدای هسته ای قرار داده و می خواهد همچون شهید فخری زاده مغز فیزیک بشود. به دیوار اتاق او جمله «من می توانم» نوشته شده است.

محمد طاها شریفی

وی در روز ۱۳۸۶/۱۲/۱۱ چشم به جهان گشود و در سال ۱۳۹۹وارد مدرسه همت شد. وی زیاد به درس خواندن علاقه نداشت! اما تا بخواهید به والیبال علاقه زیادی داشته و دارد و میخواهد بهترین والیبالیست دنیا شود. مهمترین آرزویش این است که پرچم کشورش ایران را در جهان بالا ببرد. مدتی است که استعداد دیگری در خودش کشف کرده و آن استعداد دروازبانی است. با اینکه تا به امروز کلاس دروازبانی نرفته اما میتواند بیشتر توپ ها را بگیرد. و در حال حاضر بین این دو رشته مردد است و به توصیه پدرش قصد دارد فعلا هر دو رشته را پیگیری کند تا مشخص شود در کدام رشته موفق تر هست چون معتقد است «استعداد را آدم باید خودش کشف کند نه اینکه کسی برای آن پیدایش کند.» محمدطاها معتقد است که خوش شانس بوده که در این سن توانسته است خیلی از استعدادهایش را پیدا کند.

رضا شهامت خواه

رضا متولد اصفهان فرزند اول خانواده است. کم حرف و بیشتر اهل عمل می باشد و از خصوصیتهای اخلاقی او به مهربانی و شوخ طبعی میتوان اشاره کرد. سابقه ی فعالیت در مسجد و مجموعه فرهنگی محله را دارد و به شخصیت هایی مثل شهید بابایی و میرزا کوچک خان جنگلی علاقه دارد.
در حوزه های مختلفی از جمله برق، ورزش اسپوکس، شنا, اسپوکس, نقاشی ساختمان, باغبانی، نجاری، بازی های کامپیوتری، هیات های مذهبی، طبیعت گردی و مسافرت از خود علاقه مندی نشان داده است. علاوه بر آن در زمینه بازی سازی اسکرچ و ساخت سایت نیز مهارت دارد و در جشنواره ی خوارزمی مقام اول را کسب کرده است.

سیدمحمدجواد طباطبایی

من سید محمد جواد طباطبایی هستم. در گذشته خودم خیلی حماقت کردم و برای همین در موردش حرف نمی‌زنم! من بیشتر دوست دارم لباس های راحت بپوشم و کلاه بگذارم. من یک فرد عجول ولی در عین حال بیخیال هستم و یکم هم مغرورم. خانواده من یک خانواده مذهبی و در عین حال باحال و پایه هستند. بیشتر دوست دارم با کسانی دوست بشم که مثل خودم هستند. روی اینکه زیاد جلب توجه نکنم حساسم و میخواهم این حساسیت را ترک کنم. الگوی زندگی من خودمم و کسی رو الگو قرار نمیدهم. اوقات فراغت را من تو اینستا می‌گردم یا بازی رایانه‌ای انجام میدهم و به موسیقی رپ و به ورزش فوتبال علاقه دارم. مهارتم توی فوتبال و بازی های کامپیوتری هست و شوتینگ نسبتاً خوبی دارم. در آینده دوست دارم برنامه نویس بشوم.

احمد عبدالهی

وی متولد سال ۱۳۸۶ است. او در یک خانواده ی پر جمعیت و مذهبی زاده شد و همین امر سبب شده است که از آداب و تعاملات اجتماعی بالایی برخوردار باشد.از همان بچگی به ورزش پینگ پنگ علاقه ی خاصی داشته و در مسابقات کشوری سال ۱۳۹۶و۱۳۹۷ توانسته در مسابقات تیمی مقام اول کشوری را کسب کند. او همیشه سعی داشته کارهای خود را کامل و درست انجام دهد و مسئولیت پذیر باشد. او از همان کودکی در مرکز فرهنگی قدس فعالیت داشته و این فعالیت یکی از مهمترین قسمت‌های زندگی اوست. از افتخارات او در دبستان، به کسب مقام کشوری در رشته سازه ماکارونی می توان اشاره کرد. او در حال حاضر با پیشی گرفتن از بقیه در بحث رسانه از دوستانش، عضو دپارتمان رسانه است. از خصوصیات اخلاقی او می توان به مهربان بودن، کارگروهی و شوخ طبع بودن اشاره کرد. الگو های در زندگی ابوذر و امام سجاد(ع) هستند.

بیشتر بدانید
سید آرین عسکری

من هم مثل بقیه دوستام دبستان را گذروندم و الان در متوسطه اول در خدمت شما هستم. در کلاسهای دف و موسیقی‌های دیگری شرکت کرده‌ام و می‌شود گفت که دف را تمام کرده‌ام. شنا هم تا حد خوبی بلد هستم. یکی از ویژگی‌های مهم اخلاقی من که به نظر خودم خیلی تو زندگی کمکم کرده این است که اراده خوبی دارم. یکی دیگه عصبانیتم هست که به نظر خودم بیشتر جاها این عصبانیت پشتم بوده و ولم نکرده! یکی دیگه هم درونگراییم است که به نظر من یکی از بهترین ویژگی های من هست؛ شاید ناراحتی‌هایت رو داخل خودت بریزی اما می تونی با خودت حرف بزنی و خودت خودت رو آروم کنی. یکی از بزرگترین ویژگی‌هایی که دارم این است که عاشق خودم هستم. یعنی خودم رو از همه بیشتر دوست دارم و بعضی وقت ها توی بعضی مسئله‌ها که ناامید شده بودم، خودم به خودم انرژی می دادم.
اوقات فراغتم را گیم می‌زنم، فیلم می‌بینم، ورزش می کنم و بیشتر وقتم را آهنگ گوش می‌دهم. اگر بخواهم خودم را در آینده تصور کنم این هست که رشته ی تجربی خوندم، یکی از پزشک های موفق هستم، هر شب باشگاه می‌روم، در خارج از ایران زندگی می‌کنم و بهترین پدر برای بچه‌ام هستم.

سید حسین فقیه ایمانی

من یک آدم زیبا روی با مو های لَخت و چشم هایی زیبا هستم. دارای شخصیتی خجالتی هستم ولی نه مزمن! وقتی چند وقت با یکی صمیمی باشم خجالتم میریزه، ولی وقتی با یکی ارتباط کمی دارم همیشه از اون خجالت می‌کشم. همیشه دوست دارم اطرافیانم شاد باشند و سعی می‌کنم که خودمم هم تا امکان دارد شاد باشم. دارای خانواده‌ای کاملا مذهبی و شاد هستم و خدا را شاکر هستم که این چنین خانواده ای دارم. حساسیت های من روی سه چیز است: اول اینکه میزم همیشه باید مرتب باشد. دوم اینکه همیشه دوست دارم اطرافیانم شاد باشند و سوم اینکه به چادر اهمیت زیادی می‌دهم، البته نه اینکه خودم سرم کنم!
من در گذشته یعنی حدود ۹ تا ۱۰ سالگی علاقه‌ی زیادی به کار های فنی داشتم و اصلا نمی‌دونستم کامپیوتر چیه! توی ۱۱ سالگی با پسر دخترعموی مامانم که خیلی کامپیوتر بلد بود شروع به یاد گرفتن کامپیوتر کردم و نرم افزارهایی مانند پریمیر، فتوشاپ، افترافکت و مجموعه‌ی آفیس رو یاد گرفتم و بعدشم رفتم تا سخت افزار کامپیوتر رو یاد بگیرم. من در اوقات فراغتم سعی می‌کنم مهارت‌هایم را افزایش بدهم مثلا تمرین میکنم که سرعت تایپم را بیشتر کنم و… من در آپارات کانالی به نام نوین آموزش دارم که آموزش‌های مرتبط با رایانه در آن می‌گذارم. من همیشه کار های فنی خانه را انجام می دهم و به زبان انگلیسی تا حدی مسلط هستم. من در آینده می‌خواهم برنامه نویس شوم و قصد دارم در سال های آینده برنامه نویسی را یاد بگیرم.

بیشتر بدانید
امیرعلی قدیمی

امیر علی قدیمی متولد ۳۰ مرداد ۱۳۸۷؛ از ویژگی های من که هم خوب است و هم بد این است که من همیشه دوست دارم تا یک کاری را تمام نکرده‌ام به همان کار بپردازم. من یک ویژگی بد هم دارم و آن این است که من خیلی کم صبر هستم و خیلی هم استرس دارم و جدیدا آدم وسواسی‌ای هم شده‌ام که البته وسواسی بودن هم از یک طرف خوب و از یک طرف بد است. آدم خوش اخلاقی هستم و زیاد هم اهل ادعا نیستم و چیزی که واقعا هستم را به بقیه نشان میدهم و برای خصوصیتهایی که ندارم می‌جنگم و تلاش میکنم تا قطعه های پازل ناتمام زندگی‌ام را تمام کنم. البته این را هم باید توجه داشت که هیچ آدمی آدم کاملی نیست.
خانواده من خانواده بسیار محترمی هستند و آن ها هستند که من را به اینجا رسانده اند و من آن ها را خیلی خیلی دوست دارم و امیدوارم که در اینده بتوانم زحمات بی نهایت این عزیزان را جبران کنم. دوستان زیادی ندارم ولی آن چند دوستی که دارم واقعا دوستانی هستند به معنی واقعی! من به تیم مورد علاقه ی فوتبالم، خانواده ام و اتاقم بسیار حساس هستم.
الگوی فوتبالی من امید نورافکن بازیکن تیم مورد علاقه ام یعنی سپاهان است که با تلاش و تمرین های خود به اینجا رسیده است. الگوی زندگی من پدرم است که با تلاش و کوشش خود هیچوقت دستش را جلوی دیگران دراز نکرده است. من در اوقات فراغت خود به نگاه کردن فیلم و فوتبال می‌پردازم و فوتبال بازی میکنم. علاقه من به فوتبال و شطرنج و گل و گیاه و نگهداری از پرندگان و آبزیان است. پیش بینی من از آینده خودم این است که یک مهندس ساختمان خوب و در کنار آن یک فوتبالیست خوب شوم و برای مردم خانه های زیبا و قشنگ و ایمنی بسازم و در تیم سپاهان بازی کنم.

امیر حسین کاظم زاده

اولین ویژگی که هنگام دیدن من با آن مواجه می‌شوید شخصی بلند و لاغر است. من در گذشته یکجا بند نمی شدم و صدمه های زیادی از این موضوع دیدم. شخصیتی که من دارم به گونه ای است که اگر کار برای کسی از دستم بر بیاد انجام میدهم و بی تفاوت از کنارش نمی گذرم.
من خیلی خانواده ام را دوست دارم و همیشه به خانواده در کار های مختلف کمک می کنم. دوستان زیادی در مدرسه دارم و از این موضوع هم خوشحالم. من از کثیفی ذات آدم‌ها و دورویی بدم می‌آید. الگوی زندگی من پدر و مادرم هستند. اوقات فراغتم بیشتر صرف دوره کردن دروس و یا بازی و حرف زدن با دوستانم می‌گذرد. من به دروس علوم مخصوصا فیزیک علاقه دارم. به بسکتبال وارد هستم و والیبال هم بلدم. نواختن سنتور هم جز مهارت های من است. امیدوارم به لطف خدا و زحمات معلمین و تلاش خودم به جای خوبی برسم.

امیر حسین کدخدایی

من امیر حسین کدخدایی هستم ۱۴ ساله از اصفهان و درمدرسه همت درس میخوانم. برای من گذشته و خاطراتم خیلی مهم است، به عنوان مثال اگر خانه‌مان عوض بشود ناراحت میشوم؛ چون دیگر آن خاطره هارا ندارم و حالم گرفته می‌شود و شاید چندین هفته در لاک خودم باشم و…. من به بعضی چیز ها حساسم، مثلا اگر کسی من را اذیت بکند و بعد از چند بار تحمل، اگر تحملم تمام بشود وسط کلاس هم که باشد تلافی می‌کنم. در اوقات فراغت فعالیتهای متنوعی مانند کارهای کامپیوتری (فوتوشاپ، اتوکد، ادوسیتی، پاورپوینت، پریمر و …)، کارهای فنی (مثلا سیم کشی، برق و تاسیسات)، معرق و… انجام می‌دهم و احتمالا در آینده برق کار ماهری بشوم.

مهدی مرنجیان

انسان شادی هستم و سعی میکنم همیشه خودم را با زندگی یکی کنم و همیشه راه درست را انتخاب کنم. همیشه دنبال راه حل هستم؛ ولی زندگی به من مرنجیان یاد داده که اگر نگران فردات باشی الان تو از دست میدی، برای همین همیشه فقط الانم رو زندگی میکنم و سعی میکنم بهترین استفاده رو ازش بکنم. با اینکه به درس اهمیت بسیار بالایی میدهم و همیشه نگرانش هستم ولی سعی میکنم در این زمینه متعادل باشم چون به نظر من زیاده روی در درس انسان را منزوی میکند.
کمی لوس هستم، ولی میدونم کجا باید ازش استفاده کنم؛ البته بعضی مواقع هم از دستم در میره. خداراشکر خانواده بسیار خوبی دارم و تا حالا نشده مشکلی داشته باشم که اون ها در حل اش کمکی نکرده باشند.
دوست دارم که دوستانی داشته باشم که همیشه پشتم باشند.
الگو های زندگی ام زیاد هستند! یعنی اینکه سعی میکنم از هر فردی یک خاصیت خوبی که داره رو بردارم. مثلا یکی خیلی زرنگه، یکی خیلی درس خونه، یکی خیلی شاده و … معتقدم اگه بخوام الگوی زندگیم یکی باشه، باید بدی های اون فرد رو هم بپذیرم و به خودم انتقال بدهم و این چیز خوبی نیست. در مهارت های فنی قوی هستم و کار های فنی رو هم خیلی دوست دارم و به خوبی میتونم انجام بدهم حتی اگر دفعه ی اولم باشد زود راه می افتم. در زمینه ورزشی به رشته های رزمی خیلی علاقه دارم، همینطور به شنا و بدمینتون. در کل دوست دارم همه رشته های ورزشی را امتحان کنم ولی خب امان از زمان که داره میگذره. اوقات فراغتم را معمولا یا بیرونیم یا سر تلویزیون و بیشتر مواقع هم دارم کاردستی درست میکنم. آرزو دارم که در آینده در رشته ی علوم تجربی تحصیل کنم و دکتر جراح قلب بشوم و افتخاراتی برای کشورم کسب کنم.

سجاد مزروعی

من سجاد مزروعی هستم. دبستان در مدرسه سعدی سپری کردم و دبیرستان دوره اول را به مدرسه همت آمدم. شرکت در کلاس های ژیمیناستیک، فوتبال، نینجا و رباتیک را تجربه کرده‌ام و الان به رشته والیبال روی آورده ام و توانسته ام با کسب چند مدال در این چند رشته افتخار کسب کنم. شخصیتی اجتماعی دارم و از گفت و گو با هم سن و سال های خودم لذت می‌برم. فرد خنده رویی هستم و دوستانم اغلب از مدرسه و محل هستند. همه جور رفیقی دارم. الگوی زندگیم اول از همه پدر و مادرم هستنذ و بعد از آنها سعی میکنم در چیزی که میخواهم بهش برسم بالاترین و بهترین فرد در اون زمینه را به عنوان الگو قرار بدهم، چون باعث میشود بهتر تلاش کنم و برای هدفم بجنگم.
روش چیز خاصی وسواس ندارم، اما روی گوشی و کمد شخصیم حساسم و کل فامیل هم این را میدونند و تقریبا میشه گفت نزدیکشون نمیروند! اوقات فراغتم را یا به خانه ی فامیل هامون میرم یا با گوشی و لپ تاب و کنسول سرم را گرم میکنم یا میروم بیرون و… من به رنگ مشکی و آبی علاقه مندم و به موتور هم علاقه خاصی دارم ولی بخاطر سنم نمیتوانم با موتور جایی بروم.
دوست دارم در آینده مهندس بشوم و شغل آینده ام طوری باشد که بتوانم در آن پیشرفت کنم، چه در امور مالی و چه در کیفیت کار؛ ولی هیچ چیزش معلوم نیست چون نظرهام داره عوض میشه!

داوود مصور طاهری

من یه فرد ۵۸ کیلو گرمی و موی حدودا کوتاه حالت دار و قد ۱۶۸ سانتی متری هستم. یک خانواده ی فوق العاده دارم؛ با شخصیت، با حجاب، با ادب، با عقل، با تحصیل، با صبر، با جدییت، با پشت کار و با تلاش هستند. خودم هم افراد با شخصیت و با ادب و با عقل و با تحصیل و با پشت کار و با تلاش و با علم مهندسی و با پول را دوست دارم. من دوستان پا کار را دوست دارم و الان هم دوستان زیادی دارم. من در حال حاضر اوقات فراقتم را با لپ تاپم علی الخصوص با بله می گذرانم، مقداری هم تلویزیون و خوردن!

علیرضا ممتاز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سید علی نژادتبریزی

او در ۱۱ تیر ۱۳۸۷ چشم به جهان گشود و علاقه به توپ ها داشت و از بدو کودکی با انها انس برقرار کرد. او به شدت به ماشین های اسباب بازی علاقه داشت و در حال حاضر کلکسیون ماشین های اسباب بازی را داراست. او به فوتبال علاقه زیادی داشت و همینطور ورزش هایی مانند بدمینتون، شنا و والیبال را دنبال میکرد. او در ناحیه با تیم خود به دنبال کسب جام بود اما با ناداوری حذف شدند.
در مدرسه دارالقران تا کلاس سوم درس خواند و بعد به مدرسه امام رئوف رفت و تا سال ششم و بعد از آن برای دوره اول دبیرستان به مدرسه همت رفت. از علایق او میتوان به بازی های کامپیوتری و ورزش اشاره کرد.از افتخارات او به اول شدن در ناحیه در مسابقه کتاب خوانی در دوره ابتدایی اشاره کرد. و رتبه خوب در ناحیه در مسابقه پیامهای اسمانی در دوره ابتدایی کسب کرد. او در بازی های کاپیوتری و کار با کامپیوتر مهارت دارد. او به خاطر افتخاراتش لوح های زیادی دارد. او دوست دارد در اینده در رشته کامپیوتر تحصیل کند.

حسام هدایت

من حسام هدایت هستم، پسری ۱۴ ساله که دبستان را در مدرسه امام حسین بوده ام و اکنون در مدرسه ی همت تحصیل می کنم. قدم ۱۸۱ هست و صورتی پر جوش دارم. کم صبر و عجول هستم و گذشته ای نسبتا جالب داشته‌ام و چیز های مختلفی را تجربه کرده‌ام. آدم شوخ طبعی هستتم و دوست دارم همیشه خندان باشم، اما این خنده تنها یک روکش روی دردهایم هست. خجالتی نیستم و خیلی رک و پوست کنده حرفم را به طرف مقابل انتقال می دهم. من تک فرزند هستم و خانواده ام روی من خیلی حساسند. پدر و مادرم هر دو لیسانس دارند. دوستان زیادی دارم که تعداد خیلی کمی از آنها دوستان واقعی هستند.
آهنگ گوش کردن را خیلی دوست دارم و آرامم میکنه و البته بیرون رفتن! در کار با موبایل و لپ تاپ کمی مهارت دارم و کلی مهارت هم از مدرسه همت یاد گرفته‌ام. دوست دارم در آینده مهندس ای تی بشوم، شاید هم دندانپزشک شدم! اما با این وضعیت درسی ام احتمالا نمی شود به این هدف برسم!