هزار و چهارصد و یکی‌ها

آرش آقایی

من آرش آقایی هستم من متولد ۴فروردین۱۳۸۹هستم من بسیار شوخ طبع هستم من در رشته ی والیبال به صورت حرفه ای ۲ سال کار میکنم و الان در تیم والیبال ۸۸کانون آرش هستم ارزوی من این است که یک والیبالیست خوب بشوم من به بازی ها ی فکری علاقه دارم من در رشته ی شنا هم ۵ سال فعالیت کردم من در پینگ پنگ ۲سال فعالیت کردم در رشته ی هند بال ۱ سال در رشته ی فوتسال هم ۱ سال و پیشنهاد برای یک تیم هند بال داشتم به خاطر قد بلند و دست چپ بودنم
من کتاب آن سوی آبی بیکران را خواندم
من به شغل برقی بسیار علاقه دارم


مسیح بزاز

من مسیح بزاز هستم متولد سال ۱۳۸۹ در ماه شهریورومن آدم خجالتی نیستم و زود با اجتماع ارتباط برقرار میکنم.من به ورزش علاقه بسیار زیادی دارم.
من به فوتبال و تیم های بارسلونا و سپاهان علاقه دارم و طرفدار لیونل مسی هستم.دوست دارم در اینده فوتبالیست بشم و اگر نشد شغلم را به سمت شاعری ببرم چون علاقه بسیار زیادی به شعر سراییدن و کتاب هایی مانند گلستان و شاهنامه دارم.


پارسا بقاسیاوشان

با سلام خدمت استاد عزیز و تمامی دوستانمن پارسا سیاوشان هستم از کلاس هدفمن به کارهای کامپیوتر یا لپتاپ علاقه دارم و کارهای فنی بلدم مثل لحیم کاری.به فوتبال علاقه دارم و در تیم نو جوانان ماندگاران نقش جهان عضو هستم و شنا هم بلدم کاراته هم میروم.من به پرندگان بسیار علاقه دارم و تا حالا تعداد زیادی طوطی مثل عروس هلندی، مرغ عشق، قناری، ملنگو، کوتوله برزیلی، گرینچیک داشتم و دارم به خاطر این علاقه اطلاعات خیلی خوبی در باره پرنده ها به خصوص طوطی سانان دارم و خیلی دوست دارم در آینده بتوانم دامپزشک شومامید وارم سال خوبی را در کنار هم داشته باشیم.


محمد صالح بنیانیان

من به دروس ریاضی فارسی وعلوم علاقه دارم من به ورزش پینگ پنگ علاقه بسیار زیادی دارم من به ساخت وساز علاقه زیادی دارم در حال حاضر من به کلاس ها ی زبان وقرآن می روم.
به تئاتر علاقه دارم و در این زمینه در مدرسه قبلی ام کا رهای زیادی انجام داده‌ام. من به مسجد فرشته میروم ودر آنجا فعالیت می کنم.


محمدسپهر پرهام

متولد ۱۴ دی سال ۱۳۸۸ و دارای دو خواهر یکی بزرگتر از خودم و دیگری کوچک تر از خودم هستم. من در کار های مذهبی پیش قدم هستم مثلا در روضه خودمون که ماه رمضان هست اکثر کارها را من می کنم و در بسیج مسجد النبی واقع در خیابان پروین اعتصامی هم عضو هستم.
من بازی های شاهراه، جت ست، اونو، زیر خاکی، راز جنگل و ….را دوست دارم و بازی میکنم. من دوست دارم دوباره به مشهد و کیش سفر کنم و با خانواده در آنجا اقامت داشته باشیم. من غذاهای قرمه سبزی، آبگوشت، چلو کباب و مرغ را دوست دارم.
من فردی قد بلند نسبتا تو پر و مرتب و منظم هستم. من در سال سوم دبستان رتبه ۳ قرائت ناحیه را بدست آوردم. در تابستان امسال کلاس های فوتبال، شنا، قرآن و …. را با مسجد رفتم. دوست دارم در آینده فردی موفق و مهندس عمران بشم.


علی رضا ثقفیان

من متولد ۱۳۸۸ هستم. و سعی می کنم انسان موفقی باشم. از نظر ظاهری قد بلند و لاغر هستم از کار های فنی خوشم می آید و چند نمونه وسیله درست کرده ام، مثل ماشین کنترلی که تمام با قطعات بازیافتی درست شده، سنسور آبیاری تولید برق با آب و …
غذا های مورد علاقه ام کوفته و بریانی است و از غذا های فست فود همبرگر های مادرم را خیلی دوست دارم.
توانایی هایم پشت کار بالا تحلیل خوب و… است و به کار های فنی برقی و مکانیکی علاقه‌ی زیادی دارم.


سبحان جوانی

در خانواده‌ای تقریباً معمولی به دنیا آمدم، تک فرزند هستم و خواهر و برادری ندارم. موهای فر و قدی بلند دارم. عینکی هستم و چشم های قهوه ای تیره دارم.
اهداف من در آینده این است که در یکی از رشته های ریاضی علوم تجربی و فیزیک بخوانم. البته به اقتصاد هم علاقه دارم و می خواهم در کنار درس به طراحی سایت و برنامه نویسی هم مسلط شوم و از این راه درآمد داشته باشم تا به جامعه کمک کنم.
من به ورزش والیبال علاقه دارم و قبلا ۶ سال به تکواندو رفتم و شش ماه هم به کشتی می‌رفتم. در رشته تکواندو دان دو گرفتم که در همین رشته شش استاد عوض کردم.
ماکارونی را بسیار زیاد دوست دارم. از جاهایی که دوست دارم بروم مشهد و زیارت امام رضا(ع)است و به فیلم های انیمیشن هم علاقه دارم.


احسان حدادی

احسان حدادی هستم زاده شده شهر اصفهان؛ در سال ۱۳۸۹ چشم به جهان گشودم.
۶ سال اول تحصیلی ام را در مدرسه حر گذراند و حال در مدرسه همت به سر میبرم.
انسانی شوخ طبع و مهربان که بسیار احساسی هستم یعنی در موقعیت های حساس یا می خندمیا گریهمیکنم با قدی متوسط و لاغر که بسیار انسان اجتماعی هستم ولی متأسفانه در روابط اجتماعی خوب نیستم از غذا های ایرانی استامبولی خوش پخت را خیلی دوست دارم.
در خانواده ای پنج نفره زندگی میکنم مادر و پدری مهربان دارم و یک خواهر کوچکتر و برادر بزرگتر هم دارم که در کار های خانه به آنها کمک می کنم.
عاشق کار های فنی هستم و با حرفه معرق آشنائیت دارم به آشپزی علاقمند هستم و گهگاهی یه چیز خوشمزه درست میکنم .در ورزشهایی همچون والیبال و تکواندو هم مهارت دارم.
فردی تمیز و مرتبی هستم که هیچ وقت تخت، کمد و کتابهایم نامرتب نیست و خیلی روش حساسم.
از کار با برنامه های کامپیوتر مثل پایتون و اسکرچ لذت می برم و علاقه زیادی به یادگیری بیشتر آن دارم.
به درس شیرین ریاضی بسیار علاقمند هستم و از اهدافم این است که به رشته ریاضیات بروم و کاره ای در این رشته بشم و جدا از اینکه به پولش توجه داشته بیشتر از شغلم لذت ببرم.


محمد هادی حفیظی

روز ۲۹ خرداد سال۱۳۸۹ به دنیا امده‌ام. من یک خواهر و برادر کوچک تر از خودم دارم. من تا سال ششم دبستان در مدرسه ماه بنی هاشم بودم. به پرورش گل ها علاقه مند هستم.
ورزش های فوتبال و والیبال را دوست دارم و در تابستان امسال شنا یاد گرفتم. بازی های موبایل مثل کال اف دیوتی جزء علاقه مندی های من است.
در کلاس سوم رتبه اول قرائت قرآن در ناحیه را کسب کردم و در ترتیل قرآن مهارت دارم.
امیدوارم باتلاش خودم و کمک خانواده و معلمهای مدرسه بتوانم در زندگی پیشرفت داشته باشم و آدم مفیدی برای جامعه باشم.
سعی میکنم آدم خوبی باشم و لیاقت سربازی امام زمان(عج) را در آینده به دست بیارم.


محمد سبحان داوری

من متولد سال ۱۳۸۸ هستم و در روز ۳ ابان ماه در شهر اصفهان به دنیا آمدم. به ورزش بسیار علاقه دارم و از ۶ سالگی در تیم‌های زیر مجموعه سپاهان بازی می‌کنم و در پست دفاع هستم. تا قبل از کرونا در رشته شنا و واترپلو عضو تیم سپاه بودم. دررشته سوار کاری زیر نظر مربی تا حدودی مهارت دارم. به درس ریاضی بسیار علاقه دارم. از کنار دوستانم بودن لذت میبرم و رقابت کردن در زمینه درس و ورزش را خیلی دوست دارم. به کارهای گروهی بسیار علاقه دارم. مسئولیت پذیرم و در کارهای عزاداری امام حسین‌ و زدن موکب بسیار فعال هستم و عاشقانه خدمت می کنم و خیلی احساس خوشحالی میکنم که در این مدرسه ودر کنار اساتید بزرگواری هستم
من دوست دارم در اینده یک فوتبالیست ماهر شوم که در تیم های اروپایی مثل [PSG،بارسلوناو……] بازی کنم. همچنین من دوست دارم در اینده یک دکتر دندان پزشک شوم و در کنار فوتبال بازی کردم به ان به پردازم. من در اینده دوست دارم برای تحصیل کردن به کشور های المان،روسیه،فرانسه و….. بروم


کورش رحمانی

من یک بچه آروم و تک فرزند هستم. من متولد ۲۲/۳/۱۳۸۹ هستم من ماه فروردین اردیبهشت و خرداد را خیلی دوست دارم چون فصل بهاری است و سال جدید هم شروع می شود. من به دروس علوم اجتماعی، هنر و فناوری علاقه دارم.
من ان شاالله می‌خواهم در اینده یک شغل خوبی مثل نمایشگاه ماشین های مدل بالا داشته باشم ومیخواهم این کار را ادامه بدهم و من دلم میخواهد که در اینده به خارج از کشور سفر کنم.
من غذا هایی مثل مرغ قیمه ماهی و قرمه سبزی را دوست دارم و مرغ وماهی را خودم هم میتوانم درست کنم. از غذاهای فست فود هم اسنک پیتزا و فلافل را دوست دارم و به جانوران هم علاقه مند هستم.
به کارهای فنی علاقه دارم و بازی‌های فکری مثل پازل و لگو یا همان رباتیک را دوست دارم. من خیلی به تنبک علاقه دارم و در کار برق هم یک کمی تخصص دارم و خیلی هم کار برق را دوست دارم.


امیر محمد رشمانی

من متولد سال ۱۳۸۹هستم. در اصفهان به دنیا آمدم. تا کلاس دوم در دبستان دارالقران و تا ششم را در دبستان امام هادی(ع)گذراندم. دوستان کمی دارم و دوست دارم دوستانم را آزمایش و انتخاب کنم.
کمی اعتماد به نفسم پایین است. ولی بیشتر وقت را با اجتماع می‌گذرانم و کارهایم را با آنان انجام میدهم.
ورزش مورد علاقه ام بسکتبال است و خیلی دوست دارم اطرافیانم شاد باشند. عاشق سرما هستم. درباره تمیزی اتاقم ۵۰-۵۰ هستم. یعنی بعضی وقت‌ها دوست دارم اتاقم تمیز باشد و بعضی وقت ها هم کمی اتاقم شلوغ باشند!
علاقه زیادی به پزشکی و الکترونیک دارم. البته بیشتر دوست دارم پزشکی را به عنوان شغل و الکترونیکی را به عنوان فن انتخاب بکنم. بازی‌های ترسناک و هیجانی را دوست دارم. زیاد به کتاب علاقه‌ای ندارم ولی به فناوری روز علاقه ی شدیدی دارم.


محمدهادی رفائی

من در کار با کامپیوتر و استفاده نرم افزار های آن به صورت حرفه ایی مهارت دارم. در ورزش در رشته های کاراته، فوتبال، والیبال و پینگ پونگ کار کرده ام و شنا به صورت حرفه ای کار میکنم و مقام نقره هم دارم. به پرنده ها و ماهی‌های زینتی علاقه زیادی دارم وتعدادی از آن ها مثل مرغ عشق، قناری، عروس هلندی، ماهی گوپی، فایتر، تترا گالر را دارم. به کتاب های علمی و هیجانی مثل مشاهیر خفن و … علاقه زیادی دارم. از بین تیمهای ایرانی به سپاهان و در تیم های خارجی پاری سن ژرمن را دوست دارم. در آینده دوست دارم دکتر مغز و اعصاب بشم و یک چیز دیگر هم بگم که حرف هایم تمام شود، من یک کمی شوخ طبع هستم!


محمد طاها رمازی

من طاها رمازی هستم متولد ۱۰/۸/۱۳۸۸ فرزند اول خانواده هستم و البته تک فرزند خانواده هستم! من به دلیل تنها بودن، بسیار روحیه حساس و زودرنجی دارم. فکر می‌کنم در کودکی از بچگی خودم زیاد لذت نبردم. مامانم شاغل بود و پدر نیز همینطور. بعدها که بزرگتر شدم به کلاس‌های ورزشی علاقه مند شدم اولین رشته ورزشی من شنا بود که در سن ۸ سالگی کامل شناکردن رو یاد گرفتم.
دومین رشته ورزشی من والیبال بود بسیار دوست داشتم و چندین سال ادامه دادم. درحال حاضر بدنسازی میرم؛ علاقه داشتم به زبان انگلیسی مسلط بشوم که از کلاس چهارم شروع کردم به کلاس های زبان بروم و هدفم این است که تا پایان تافل کلاس زبان را ادامه بدهم.
من با افراد کمی دوست هستم، اما دوستانی که انتخاب می کنم سعی میکنم آنها رو برای خودم نگه دارم. اخلاق من با دوستانم خوب است و علاقه زیادی به تفریح و مسافرت دارم. به ماهیگیری علاقه‌ی زیادی دارم و یکی از تفریحات خوبی که به من آرامش میدهد کنار آب بودن است. من کلی وسایل ماهیگیری مناسب برای ماهی های بزرگ دارم و تاکنون چندماهی گرفته ام.
من رنگ بنفش و نارنجی رو دوست دارم و خیلی از وسایل من بنفش و نارنجی است.من آرزو می‌کنم درآینده شغل خوبی داشته باشم و به صورت کلی به رشته هایی که مربوط به بدن انسان است خیلی علاقه دارم و دوست دارم پزشک شوم.

محمدعرفان زمانی

من متولد ۱۳۸۹ هستم. در اصفهان به دنیا آمده‌ام و دبستان را در مدرسه‌های ایمان و فرهیختگان گذرانده‌ام. دوستان زیادی دارم ولی علاقه‌ای به شلوغ بودن اطراف خود ندارم. فردی خجالتی هستم، در حدی که وقتی روبه‌روی جمع صحبت می‌کنم، استرس می‌گیرم. زیاد کاری به کار کسی ندارم. دوست دارم بتوانم دوستانم را شاد کنم و آنها را بخندانم. می‌توانم تا حد زیادی سرما و گرما را تحمل کنم. دوست دارم اتاقم تمیز باشد و همه چیز سر جای خودشان باشند. علاقه زیادی به طراحی پوستر و لوگو دارم. بیشتر وقت آزادم را یا فوتبال بازی می‌کنم یا کتاب می‌خوانم و یا با گوشی بازی می‌کنم. به فیلم‌های سینمایی فانتزی و کتاب‌های فوتبالی و تخیلی علاقه شدید دارم.


امیرعلی سلطانی

امیرعلی سلطانی هستم. من فردی خوش اخلاق و خوشحال و مهربان هستم اما بعضی وقت ها خیلی زود عصبی می شوم.
افتخارات من این است که در ورزش های فوتبال سالنی به مسابقات رفتم. در خوانندگی لوح گرفتم و…. من به فوتبال، فوتسال، پیت بال، زیپلاین علاقه دارم. عاشق بازی های آنلاین داخل موبایل و کنسول هستم و به این نوع بازی‌ها علاقه زیادی دارم. من دوست دارم به سفرهای خارجی بروم برای درس خواندن و داخل ایران هم دوست دارم به سفر های مشهد کیش و شمال بروم.
من در غذا ها عاشق خورشت سبزی، کباب، پیتزا، ساندویچ، جوجه چینی و… هستم. دوست دارم در زندگی‌ام یکبار بورک بخورم! چون بورک غذا مخصوص ترکی است. از مکان های تفریحی دوست دارم به شهربازی و پارک آبی های دیگر کشورها و ایران بروم.
من میخواهم در مدرسه فردی موفق باشم و کل مدرسه از دست من راضی باشند؛ این هدف من در مدرسه است. هدف من در خانه این است که فردی باشم که اذیت نکنم و پدر و مادرم از دست من راضی باشند. هدف من در زندگی این است که برای جامعه مفید باشم و دوست دارم دکتر شوم و از زیر کار فرار نکنم.
من آروز دارم در آینده فردی پولدار بشوم و یک شغل خوب داشته باشم و دوست دارم پدر و مادرم همیشه بالای سر من باشند و یک ماشین و یک خانه خوب بخرم و زندگی خوبی داشته باشم.


پرهام سلیمانی

من متولد دی ماه ۱۳۸۸ هستم. فرزند اول خانواده هستم و دو برادر دارم. رابطه ام با پدر ومادرم و دوستانم بسیار خوب است و سعی میکنم با همه مهربان باشم و کسی از دست من ناراحت نشود.
هدف های زیادی در زندگی دارم. سعی می‌کنم خوب درس بخوانم تا بتوانم یک شغل خوب داشته باشم و به دیگران خدمت کنم.
من به ساخت کاردستی علاقه ی زیادی دارم و دائم درحال اختراع یک وسیله‌ی جدید هستم و دوست دارم در آینده بتوانم با وسایل جدیدی که می‌سازم مردم را خوشحال کنم. به حل روبیک به طور حرفه‌ای علاقه دارم. فوتبال و تنیس را بسیار دوست دارم اما تا بحال مدالی کسب نکرده‌ام اما دوست دارم تنیس را بصورت حرفه ای ادامه دهم. گهگاهی با دوستانم به دوچرخه سواری می‌رویم و هرجا استخر ببینیم برای شنا کردن اقدام می‌کنیم.
من پسری نسبتا چاق هستم و قد بلند با موهای مشکی وچشمان قهوهای دارم که با ورزش کردن سعی میکنم قدم را بلندتر کنم. تا به امروز افتخاری کسب نکرده‌ام اما یکی از افتخاراتم این است که در مدرسه ی همت درس می‌خوانم.


سروش شاطری

سروش شاطری و متولد ۲۳/۱/۱۳۸۹ هستم. در فامیل پدری و مادری به عنوان با ادب ترین،خوش تیپ ترین و باهوش ترین پسر هستم و به این عنوان ها افتخار می کنم. من در خانه کارهای زیادی انجام می‌دهم و دوست دارم در خانواده همه به همدیگر کمک کنند تا همیشه در کنار هم زندگی خوب و شادی داشته باشند. مدتی است در حال یادگیری زبان پایتون هستم و در کامپیوتر تا حدود زیادی مهارت دارم. زبان انگلیسی هم ۹ ترم خوانده ام و چون پدرم رشته تحصیلی شان مهندسی الکترونیک بوده، به مشاغل فنی آشنا هستند و میتوانند بعضی از لوازم منزل را تعمیر کنند. به همین خاطر من هم به ایشان کمک می کنم و موارد بسیاری یاد می‌گیرم. چندین بار با تیم فوتبال توانسته‌ام مقام هایی کسب کنم و همینطور یک بار هم نفر اول مسابقه گزارشگری شدم.
من می‌خواهم در آینده برنامه نویس سازمان ناسا شوم و موفقیت های زیادی کسب کنم. آرزویم این است به زمین کمک کنم تا تمام مردم جهان سال‌ها روی آن زندگی کنند و همچنین برای کشورم افتخار کسب کنم.


محمد هادی شاهوردی

من محمد هادی شاهوردی هستم، در درس های مدرسه به دروس ریاضی و عربی علاقه‌ی زیادی دارم و دوست دارم وقتی به کلاس نهم رفتم رشته‌ی ریاضی را انتخاب کنم. بعد از آن دوست دارم در کنکور رشته‌ی کامپیوتر یا معماری را در دانشگاهی خوب ادامه دهم.
کلا کار با کامپیوتر را دوست دارم و میخواهم در آینده یک گرافیست ماهری بشوم. در ورزش ها هم ۵سال ژیمیناستیک کار کرده‌ام و الآن هم ورزش باستانی (زورخانه ای) را به صورت حرفه ای دنبال می‌کنم.
جدا از کلاس های ورزش تقریبا ۶ سال است قرآن که کار می‌کنم و ۳ سال هست که به صورت حرفه‌ای قرائت (سبک استاد مصطفی اسمائیل ) را کار می‎کنم.


پارسا عابدنژاد

من متولد سال ۱۳۸۹ هستم. در اصفهان به دنیا آمده ام، دبستانم را در مدرسه ی آفرید گذراندم. دوست های کمی دارم و علاقه‌ی زیادی به داشتن دوست دارم، فرد بسیار خجالتی هستم در حدی که از عمویم هم خجالت می‌کشم. بیشتر اوقات در لاک خودم هستم و بعضی وقت‌ها کارهایم را به بقیه می سپارم.
خیلی دوست دارم که اطرافیانم شاد باشند. تحمل گرما را اصلا ندارم. به تمیزی اتاقم خیلی اهمیت نمی‌دهم و بعضی اوقات می‌گذارم چیز اضافه‌ای در اتاقم باشد.
علاقه‌ی زیادی به کار با کامپیوتر دارم. از فیلم های کمدی و علمی تخیلی هم خیلی خوشم می‌آید. به کتاب خواندن علاقه‌ی زیادی دارم و کتاب‌های علمی و طنز و داستانی را خیلی دوست دارم.


علیرضا عاصمی

من علیرضا عاصمی هستم و متولد ۱۷ آبان سال ۱۳۸۸ هستم. در شهر اصفهان به دنیا آمدم و تا کلاس ششم در دبستان دارالقرآن بودم و اکنون در دبیرستان همت نو و در کلاس هشتم تلاش درس می خوانم. علایق من به درس های فیزیک و ریاضی و زبان هست و به برنامه نویسی هم علاقه دارم. به ورزش های فوتبال و پینگ پنگ و بسکتبال و شنا علاقه دارم و طرفدار تیم سپاهان هستم و همچنین آدمی گرمایی هستم.


محمد صدرا عبداللهی

بدون معرفی


محمد متین عبدالهی

من در نهم تیر ماه سال ۱۳۸۹ به دنیا آمده ام.
من پسری با موها و چشمهای قهوه ای تیره هستم. قد من ۱۵۹ سانتی متر و وزن من ۶۷ کیلوگرم است. من به کارهای فنی و الکتریکی و مکانیکی تاحدی وارد هستم و علاقه‌ی خاص من بازی‌های رایانه‌ای، گوشی و ساعت هوشمند است.
من به کامپیوتر و اختراع کردن علاقه دارم. به تفنگ بازی و تفنگ‌های اتوماتیک علاقه دارم و عاشق بازی پینت بال هستم. علایق من از جمله ورزش های فوتبال، والیبال، بسکتبال، موتور سواری و ماشین سواری، بوکس و کاراته است. به بازی‌های نوستالژی علاقه مندم. من به غذاهای بریان، کباب، جوجه و غیره علاقه دارم من شمال جنوب کیش قشم مشهد مقدس و کاشان را دوست دارم.
دوستان خوبی دارم و سعی می‌کنم برای آنها دوست خوبی باشم دوست دارم در آینده کاره‌ای از مملکت باشم و مردم مرا دوست داشته باشند. به ریاضیات و علوم تجربی علاقه مندم و از تفریحات همیشگی من شنا و دوچرخه سواری است.
آرزوی من این است که در آینده دکتر شوم و بچه‌ها و بیمارها را درمان کنم و به آنان روحیه دهم.


محمد صالح علوی سیرت

مهرماهی هستم، لاغر و صورتم سفید است. درخانواده ای مذهبی بزرگ شده ام و بسیار علاقه مند به شرکت در مجالس روضه و هیات هستم. به فعالیت های ورزشی به ویژه فوتبال علاقه دارم. سرگرمی من درخانه ساخت لگو، بازی های فکری، بازیهای رایانه ای و تماشای تلویزیون است.
غذاهای مورد علاقه‌ی من برنج و مرغ، خورشت سبزی و پیتزا است. رنگ مورد علاقه من قرمزاست و از بین تیم های ایرانی طرفدار پرسپولیس و سپاهان و ازبین تیم‌های خارجی طرفدار منچستر یونایتد هستم. مسافرت را دوست دارم، به ویژه سفرهای زیارتی مانند: مشهد و عراق؛ از بین سفرهای تفریحی هم شمال وکیش را دوست دارم.
تابستان گذشته در کلاس های فوتسال، کامپیوتر و زبان شرکت کردم و هم اکنون کلاس زبان را ادامه می دهم. از بین درس ها به قرآن، عربی، ریاضی و پیام های آسمان علاقه دارم. دوست دارم درسم را ادامه دهم و در آینده فرد مفید و موفقی برای کشور و جامعه ی خود باشم.


سید حسین قرشی

بدون معرفی


سید پارسا قفقازی

متولد ۱۳ فروردین سال ۱۳۸۹ قدبلند و لاغر هستم باچشم های خرمایی تیره و موهای مشکی. کارهای فنی مثل تعمیر وسایل و درست کردن آن با کمک پدرم را دوست دارم.
به کارهای کامپیوتری مانند یادگیری برنامه ها و بازی ها بسیار علاقه مندم و در برنامه‌هایی مثل ورد، اکسل و پاورپوینت و همینطور کمی از دنیای بزرگ فوتوشاپ و کامتازیا و همینطور اسکرچ مهارت دارم.
من به کتاب‌های علمی، طنز و داستانی بسیار علاقه دارم و کتاب هایی مثل تام گیتس، افسانه های ملل و انواع دایره المعارف را خوانده ام و در سال چهارم دبستان در رشته کتابخوانی رتبه اول را کسب کردم.
از بازی‌های مورد علاقه من بازی های کم حجم و سبک مانند ماینکرافت و لیگ اف لجندز است. غذاهای مورد علاقه من قورمه سبزی، کباب، لازانیا و همبرگر است ولی در کل تمام غذا ها را دوست دارم. در دبستان در مسابقات علمی رتبه اول و دوم شدم و همینطور ۴ ترم به کلاس قرآن رفتم و هم اکنون در رشته پینگ پنگ به باشگاه میروم.
من شغل های فنی مانند تعمیر وسایل و همینطور کافی نت و شغل های علمی مانند کار در شرکت های نجومی و دیرینه شناسی را دوست دارم. آرزوی من این است که امام زمان ظهور کنند تا جهان از ظلمت پاک شود.


مهدی کرمانی

من مهدی کرمانی هستم من در روز ۲۰ مرداد ماه ۱۳۸۹به دنیا آمدم. در شهر اصفهان به دنیا امده‌ام.قد من ۱۳۰ سانتی متر است و آدم نیمه تپلی هستم. آدم خشکی هستم و رنگ چشم هایم مشکی است. رنگ مورد علاقه من سبز است، البته کمی به رنگ آبی هم علاقه دارم.
من از غذاهای خورشت بامیه، خورشت کرفس، خورشت آلبالو و خورشت لوبیا سبز خوشم نمی‌آید. من از شغل برنامه نویسی خوشم می‌آید. البته کمی هم به شغل پلیسی علاقه دارم.


حسین کلاهدوزان

متولد سال ۱۳۸۸ هستم. از پیش دبستانی تا ششم را در مدرسه سادات بودم. آرزویم این است که در آینده یک فیلم زیبا بسازم. به نوشتن داستان علاقه زیادی دارم.
بازی مورد علاقه‌ام ماینکرافت و کتاب مورد علاقه‌ام جستجوگران شمشیر عدالت است. غذای مورد علاقه‌ام کله پاچه است و رنگ مورد علاقه‌ام سبز آبی است. فیلم مورد علاقه‌ام ماشین‌ها است و ورزش مورد علاقه‌ام والیبال است.
از برنامه نویسی و کار با کامپیوتر خوشم می‌آید. تخیل بسیار قوی دارم و از داستانهای تخیلی و هیجانی بسیار خوشم می‌آید. به خاطر همین در حال نوشتن یک داستان هیجانی و تخیلی هستم. علاقه بسیار زیادی به لگو دارم. من با استفاده از تخیل خود با لگو چیز هایی می‌سازم که هیچ بنی بشری به ذهنش خطور هم نمی‌کند. علاوه بر اینها به ساخت بازی فکری هم علاقه زیادی دارم.


ابوالفضل مسجدی

متولد ۲۳/۰۳/۱۳۸۹ و تک فرزندم. فردی احساسی و اجتماعی هستم.
به موسیقی علاقه دارم و قبلا کلاس پیانو رفته‌ام. به تیراندازی و شنا و فوتبال علاقه‌ی زیادی دارم. چند دوره کلاس تیراندازی با پدرم رفتم و دوست دارم این رشته را در آینده ادامه دهم. مطالعات و علوم را دوست دارم و کتاب‌های نجومی را خیلی دوست دارم و مطالعه می‌کنم. از افتخاراتم این است که در کلاس سوم در آزمون جامع ریاضی نفر اول شدم. در مسابقات ورزشی هم مدال کسب کردم. به حیوانات و پرنده‌ها هم علاقه‌ی زیادی دارم.


محمدفرید مشیری

من محمد فرید مشیری هستم.فرزند دوم خانواده و متولد هشتم خردادماه ۱۳۸۹ در اصفهان. مادرم اصالتا شیرازی و پدرم اهل اصفهان است.
قدبلند، پوست سبزه و استخوان بندی درشت دارم. پیش دبستانی و دبستان را در مدرسه سادات خوانده ام و برای کلاس هفتم به دبیرستان همت آمدم. درس های مورد علاقه من ورزش، علوم و فارسی هستند. در اوقات فراغت ورزش میکنم و زبان انگلیسی می‌آموزم.کمربند قرمز تکواندو دارم و درحال حاضر فوتبال بازی میکنم. رنگ آبی رنگ مورد علاقه من است و طرفدار تیم استقلال هستم. به عنوان تفریح آشپزی میکنم، با ایکس باکس بازی می‌کنم و همواره از گشت و گذار در طبیعت لذت می‌برم. البته کمی هم شکمو هستم و پیتزا، قرمه سبزی و کباب را بیشتر از مابقی غذاها دوست دارم. چندان اجتماعی نیستم، معمولا اوقاتم را تنها میگذرانم و دوستان کمی دارم. در خانواده بیشتر با پدرم دوستم و با او صحبت میکنم. در سفرها معمولا علایق مشترکی داریم و می‌توانیم ساعت ها باهم گپ بزنیم.


شنتیا معینی

تا هفت سالگی در اصفهان زندگی کردیم و پس از آن به دلیل شغل پدرم برای زندگی به تهران رفتیم. من چون از دوستانم جدا شده و وارد محیط جدیدی شده بودم زندگی در تهران را دوست نداشتم.
سال بعد به شهرستان شوشتر در استان خوزستان نقل مکان کردیم. آن جا بیشتر به من خوش گذشت، شاید به خاطر این بود که یک سال بزرگتر شده بودم. در آن سال برای اولین بار در طرح جابربن حیان شرکت کردم و رتبه آوردم. پس از یک سال زندگی در شوشتر دوباره به اصفهان برگشتیم.
من از سن ٨ سالگی شروع به کتاب خواندن کردم و در کلاس سوم خیلی سریع کتاب می‌خواندم. الان کتاب خواندن یکی از لذت بخش ترین کارها برای من است.
برای کلاس چهارم به مدرسه ای رفتم که مدیر آنجا یکی از افراد تاثیر گذار زندگی من هستند و تا کلاس ششم در همان مدرسه درس خواندم.
در کلاس پنجم در طرح نویسندگی جابربن حیان شرکت کردم و رتبه دوم استان را کسب کردم. در همان سال در طرح نوجوان کارا که برنامه ای از طرف شهرداری اصفهان بود شرکت کردم و ایده ی گروه ما رتبه ی اول استان را کسب کرد.
سال بعد دوباره در طرح جابربن حیان شرکت کردم و در موضوع نویسندگی رتبه اول استان را کسب کردم. من به کارهای کامپیوتری و برنامه نویسی بسیار علاقه دارم وسه سال است که برنامه نویسی انجام می‌دهم. ورزش‌های شنا، اسکی روی برف و اسکیت انجام می‌دهم.
اولین اختراع من در حال ثبت است. به فست فود علاقه زیادی دارم. از سن ٩ سالگی ارگ میزنم و به ساز تنبک و آواز خواندن هم علاقه دارم. نقاشی کشیدن هم یکی دیگر از کارهای مورد علاقه ی من است.


الیاس مهدی

من الیاس هستم
من متولد اردیبهشت سال ۱۳۸۹ هستم. خانواده.من پنج نفری است و من بچه دوم هستم ،من یک برادر بزرگ تر و یک برادر کوچک تر از خودم دارم . من در ورزش علاقه بسیار زیادی به والیبال دارم و تا الان حدود چهار سال است که والیبال کار میکنم البته به صورت حرفه ای .در ورزش به جز والیبال به دوچرخه سواری و تنیس روی میز هم علاقه دارم . حالا بحث سر علاقمندی ها هست بگذارید که بگویم غذای مورد علاقه من چیست ! غذای مورد علاقه من خورشت سبزی است راستی من به کلاس های والیبال،شنا،فوتسال،تنیس روی میز،کامپیوتر و… را رفته ام. من می خواهم درست را ادامه دهم و به رشته تجربی. بروم و از آنجا به شغل مهندسی صنایع غذایی بپردازم.


حسین مهرعلیان

من متولد ۱۳۸۹ هستم. من در شهر اصفهان به دنیا امده ام. دوره دبستان را در ابوالفضل و همدانیان گذراندم. من آدم بسیار شوخی هستم و در رشته فوتبال به صورت حرفه ای بازی می کنم. من به ورزش بسیار علاقه مند هستم و اخبارها و مسابقات ورزشی را دنبال می کنم. آرزوی من این است که در آینده یک فوتبالیست موفق بشوم و در تیم مورد علاقه‌ام بازی کنم.
من در دوره ابتدایی علاقه مند به درس فارسی بودم و وقتی به دوره دبیرستان آمدم به درس ریاضی هم علاقه مند شدم.
من غذاهایی چون کباب و آبگوشت و قرمه سبزی را بسیاردوست دارم.اهل سفر کردن هستم و هر ساله دوست دارم به مشهد بروم.


ابوالفضل موذن

سلام من ابوالفضل موذن متولد ۱۳/۸/۸۸هستم قد۱۵۵س درشت اندام من به کارهای فنی علاقه دارم ازجمله کار با المیچر وچرخ دنده من تا بحال کار دستی های زیادی درست کرده ام مثل جارو برقی ماشین لباسشویی وپمپ اب وغیره من نابسنان شاگردپدرم هستم وتراشکارم به ورزش اسکیت علاقه دارم وگاهی اوقات غذاهای جدید هم می پزم من به درس علوم علاقه دارم


سید محمد صالح موسوی

من از پیش دبستانی در مدرسه ی سادات درس خوندم. که خیلی تجربه ی خوبی نداشتم. بعد هم آزمون برای ورودی دادم که مدرسه های رواق، صالحین و همت قبول شدم که مدرسه‌ی شما رو انتخاب کردم. اگر بخوام الان از خودم بگم خیلی زیاد میشه ولی یه خلاصه هایی میگم..
ویژگی های ظاهری پسری با موی عادی، لباس هودی بیشتر و شلوار سبز یا مشکی با کفش های خاکستری و مشکی… من واقعا به تیپم اهمیت میدهم تا یه چیز خوب بپوشم و بیام.موی بلند خیلی دوست دارم ولی فعلا خیلی بلند نیست. پوست نسبتا روشنی دارم و قیافه‌ی نسبتا عادی. علاقه ام به غذا خیلی زیاده و هر چی رو بذاری جلوم میخورم. برای آینده هنوز شغلی انتخاب نکرده ام، ولی نقاشی را خیلی دوست دارم و کلا هر کاری که پول توش باشه.
آرزوم اینه که همیشه سلامت باشم، همیشه دینم رو داشته باشم، عاقبت بخیر باشم و در دید بقیه آدم خوبی باشم و…..


سید محمد حسن میرسعیدی

در هفدهم آذر ماه سال ۱۳۸۸ به دنیا آمده ام. به ورزش های فوتبال و بسکتبال علاقه زیادی دارم و علاقه مندی اصلی من در حوزه ی گرافیک است. در نرم افزارهای گرافیکی مانند ادوبی فتوشاپ بسیار حرفه ای هستم. در نرم افزارهای ادوبی ایلوستریتور، ادوبی پریمیر و ادوبی افترافکت تجربه دارم و طراحی UI یک اپلیکیشن شرکتی را جزء دستاوردهای خود می‌دانم،
در کل آدم شوخ طبعی هستم و هدف و آرزوی من تبدیل شدن به یک گرافیک دیزاینر حرفه‌ای است. قد نسبتا بلندی دارم با وزن نسبتا متوسط و عینکی هستم.
در مدرسه ی همت نو درس می‌خوانم و در کلاس هفتم مسئولیت هستم و یکی از افراد ۲۶ نفر این کلاس هستم و مسئولیتم در این کلاس به صورت معاون فناوری است.
من خیلی خوش خوراک هستم و غذاهایی مانند چلوکباب،چلوجوجه، انواع فست فود مثل همبرگر، چیزبرگر، پیتزا، اسنک و سیب سرخ کرده بسیار دوست دارم. من به درس های عربی و ریاضی علاقه دارم.
معمولا لباس‌های شاد و با رنگ‌های روشن می‌پوشم تا حس خوبی را به دیگران منتقل کنم. از لحظاتی من منظم هستم، اما از لحظاتی خیر، مثلا سر قرارها سر وقت میروم، اما از طرفی دیگر میز و اتاقم اصلا نظم ندارد. زیاد آدمی نیستم که اهل دعوا باشم اما اگر بخورم، میزنم.


سیدمحمد میرمحمد صادقی

بدون معرفی


سید محمدحسن نظام الدین

بدون معرفی


امیرطاها نقاش زرگریان

با سلام خدمت تمام کسانی که متن مرا می خوانند من امیر طاها نقاش زرگریان هستم و در کلاس هفتم هدف در مدرسه همت نو تحصیل می کنم .در آینده‌ای نه چندان دور به دانشگاه خواهم رفت و در آنجا برای پزشکی تحصیل خواهم کرد و بعد از آن به صورت تخصصی دندانپزشک خواهم شد و به مردم سرزمینم خدمت خواهم کرد. از آرزوهایم این است که به دانشگاه شریف بروم و در آنجا فارغ التحصیل شوم و برای ادامه تحصیل و آینده به کانادا مهاجرت کنم حالا می خواهم از علایقم بگویم بازی ای که به آن علاقه دارم نید فور اسپید که در رابطه با ماشین ها و مسابقات آنها است.رفتن به سفر ویکی از این سفرها سفری خاطره انگیز است که به ماسال در شمال همراه با خانواده پدری ام رفتیم .از دستاوردهای من اینکه دوچرخه سواری را خود به تنهایی یاد گرفتم در کار فروشندگی خوب هستم در شنا چهار مهارت آنرا فرا گرفتم اکنون پینگ پنگ کار می کنم و گیتار هم می نوازم.در کاراته سبک کیوکوشین که قبلا کار میکردم دو مدال طلا استانی و برنز کشوری دارم. از ویژگی‌های ظاهری هم این که به تازگی وارد ۱۳سالگی شدم و چشمهای قهوه ای دارم قدی متوسط و اندکی اضافه وزن. از دوستی با شما خوشبختم.


احسان نورانیان

من متولد۲۶ تیر ماه ۱۳۸۹ هستم و یک برادر ۲۳ ساله دارم. من انسانی تقریبا شوخ و اهل اصفهان و زاده ی اصفهان هستم و الان در مدرسه ی همت تحصیل میکنم و در دو سال اول دبستان را در مدرسه ی بشارت نور و چهار سال بعدی را در دبستان فرهنگیان یک و دو سپری کردم. فردی هستم که از درس های مدرسه درس ها ی هندسه، علوم تجربی و در بعضی مواقع ادبیات فارسی را دوست دارم. در ورزش ها به بدمینتون و چند ورزش دیگر علاقه دارم و تفریحات مورد علاقه ام بازی ها ی کامپیوتری است.
از اهداف من این است که انسان موفقی شوم و خلاصه انسان پولدار و شادمانی باشم، از افتخارات من یکی این است که در مدرسه بچه‌ی درس خوانی بودم و هستم، اما نه آن قدری که بتوان اسمش را خرخون گذاشت. از ویژگی های ظاهری من میتوان به موفر فری بودن من و عینکی نبودنم اشاره کرد.
و از توانایی‌هایم میتوان به قدم که نسبتا عادی است و لاغر بودن و نسبتا سبک بودنم اشاره کرد. از غذاهای مورد علاقه‌ی من قرمه سبزی، جوجه کباب و فست فودها است اما من آدم بدخوراکی نیستم و چیزهای دیگر را هم دوست دارم. از بازی‌های مورد علاقه‌ی من در بازی های رایانه ای میتوان به کال آف دیوتی ماینکرفت و کانتر اشاره کرد، اما من انسانی نیستم که به این نوع بازی ها اعتیاد داشته باشم.


آرمین نوس قادرانی

من آرمین قادرانی هستم و در سال ۱۳۸۸ متولد شدم. به دلیل علاقه‌یٔ زیادی که به فوتبال و نینجا دارم، به صورت حرفه‌ای به این دو ورزش مشغول هستم و کمربند سبز نینجا را هم در اختیار دارم.
طبق تمایلات شخصی خودم، شغلی که در آینده می‌خواهم دنبال کنم، دندانپزشکی است. علاوه بر این، در زمینه‌های مختلفی همچون زبان و ساز تنبک فعالیت می‌کنم.
درس‌هایی که بیشتر به آن‌ها علاقه‌مند هستم شامل تاریخ، علوم تجربی و ریاضی هستند.
هنگامی که برای تفریح و وقت فراغت خودم فعالیتی انتخاب می‌کنم، به دنبال فعالیت‌های هیجان‌انگیز هستم از جمله بازی‌های شهری و… … . همچنین، کار با گوشی نیز از مشاغلی است که بسیار دوستش دارم، اما با این حال، در کار با کامپیوتر به طور کلی، بسیار فعال نیستم.


محمد طاها یزدیان

من محمد طاها یزدیان هستم من به حیوانات علاقه زیادی دارم و بیشتر غذا ها را دوست دارم افتخارات من عضو شدن در فدراسیون مخترعین و به دست اوردن مدال نقره مخترعین جهان من می خواهم فردی مسولیت پذیر بشوم و در درس هایم موفق و پیروز باشم من به کار های هنری و فنی علاقه دارم مثل مجسمه سازی روی چوب ساخت و ساز و… من در ورزش سوارکاری مهارت وعلاقه دارم در کلاس مسولیت هستم


پویا یوسفی

متولد ۱۰ مهر ۱۳۸۸ هستم. به ورزش پارکور علاقه دارم من در بیشتر اوقات مهربان هستم. قد من ۱۷۲ است. قدرت بدنی متوسطی دارم. یکی از آرزو هایم پولدار شدن است. سفر به ترکیه و آلمان را دوست دارم، یکی از هدف هام تاجر شدن است و به رنگ مشکی علاقه دارم در درس ها ریاضی را بیشتر بقیه درس ها بهش علاقه دارم. یکی از ویژگی هام سریع بودنم است در بیشتر وقت ها وقتی مسابقه میدهم میبرم.
به بازی های مانند کالاف دیتوی و جی تی ای وی علاقه دارم. در غذا های ایرانی از قرمه سبزی خوشم میاید. یک برادر بزرگ تر از خودم دارم و در ماشین ها بیشتر به پورشه و بنز علاقه دارم