نود و هشتی‌ها

نود و هشتی ها دومین دوره ورودی دبیرستان دوره اول همت هستند، شور و نشاط و انرژی از ویژگی‌های بازر آنها می‌باشد. معلم زندگی این دوره در سال هفتم آقای سید مهدی اخوان، در سال هشتم آقای حسین ناصری و در سال نهم آقای زکریا جلالی بودند. روزنوشتهای گروهی دانش آموزان این پایه در سال هفتم را میتوانید در اینجا مشاهده نمایید.


رضا احسان پور

متولد ۲۴ آبان ۱۳۸۶ اهل اصفهان و ساکن در اصفهان است. رشته تحصیلی مورد علاقه وی علوم تجربی و شغل مورد نظر برای آینده اش جراحی مغز و اعصاب است. وی به مسائل فراشناختی، نظیر ابعاد چهارم و پنجم، انتهای عالم و … علاقه بسیار دارد.
وی در کار های فنی مانند نجاری ، آکواریم سازی و برق کاری نیز سررشته دارد.
یکی از اهداف وی برای آینده نه چندان دور کسب رتبه ی بالای کنکور سراسری است که با توجه به پیشینه او در آزمون های قبلی دور از ذهن نیست و دغدغه فعلی وی فهم جهان ناشناخته‌هاست.


علی اصغر اسدی

در ۵ مرداد ۱۳۸۶ به دنیا آمدم. من سال پنجم و ششم را در مدرسه طاها گذراندم و اکنون دانش آموز دبیرستان همت هستم. من به کارهای گرافیکی و کامپیوتر ی علاقه زیادی دارم. من تا حدی درون گرا ، کم حرف، با پشتکار زیاد، یک دنده و لجباز هستم.
من مهارت‌های زیادی مثل طراحی سایت، کار های گرافیکی و کامپیوتری، روخوانی و قرائت فرآن با صوت و لحن و … دارم که از بین آنها کارهای گرافیکی را بیشتر از همه دوست دارم.
دوست دارم در آینده در رشته ریاضی ادامه تحصیل بدهم و مهندس کامپیوتر شوم و بر نرم افزار ها و کامپیوتر تسلط زیادی پیدا کنم و از آن به خوبی سر در بیاورم.


علیرضا اسماعیلی کرکوندی

علیرضا اسماعیلی متولد ۱۳۸۵/۷/۱۸ است. اصالتا اهل شهرستان کرکوند و ساکن اصفهان می باشد. او بسیار با اخلاق است و مدام می‌خندد ولی زود عصبانی میشود.
رشته تحصیلی مورد علاقه او ریاضی و شغل مورد علاقه اش در اینده مهندسی برق است؛ وی به کار های فنی علاقه دارد و سر رشته ای در نجاری و برق دارد. مهم ترین اهداف او در زندگی سربلند کردن خانواده، موفق شدن در کنکور و رفتن به خارج است. وی همچنین به ورزش بسکتبال علاقه دارد و در سوپر لیگ این رشته هم مقام کسب کرده است.


محمد حسین پورمدنی

دارای یک خواهر و یک برادر هستم و ورزش مورد علاقه من فوتبال است.
مدتی به کلاس کاراته و زبان می رفتم. درس مورد علاقه من فیزیک است. غذای مورد علاقه من اگر خانگی باشد قرمه سبزی، مرغ و بادمجان و اگر بیرونی باشد پیتزا با سس فراوان است.
اخلاق من نسبتا جدی است ولی در جای خود شوخ طبع هم هستم.
مهارت‌های من در زمینه‌های نرم افزاری شامل سایت سازی با زبان های Html و css است و کار با فوتوشاپ و نرم افزار های دیگری از قبیل ورد،پاورپوینت و اکسل است و در حد کمی هم برنامه نویسی بلد هستم و دوست دارم استفاده از نرم‌افزارهای بیشتری را نیز یاد بگیرم.

بیشتر بدانید

محمد پیری

من در فعالیت پل ماکارونی مقام اول را کسب کردم، در رشته موسیقی توانمندی بالایی دارم و تا به حال چهار بار کنسرت برگزار کرده‌ام و البته در فعالیت های دوبله و دابسمش هم موفق بوده ام.
من به رشته ریاضی علاقه دارم و از آنجایی که به یادم می‌آید به ساخت و ساز علاقه بیشتری نسبت به بقیه فعالیت ها داشته ام و هنوز هم دارم. من معمولا خوش اخلاق و فردی امانت دار و همیار هست. البته در کنار این ویژگی‌های خوب حسود هم هستم.
هدف من این است که در آینده با یک فکر نو و متفاوت، بتوانم جهان را تغییر بدهم.


سپهر جاوری

سپهر جاوری، دانش آموز کلاس هشتم هستم. من به پرورش ونگهداری گیاهان علاقه مند هستم و همچنین رشته نجوم و فیزیک را دوست دارم. در طی سالهای تحصیلی در دبیرستان همت، در مهارت‌های دارو سازی، تدوین، برنامه‌نویسی، تراریوم و آکواریوم سازی، نقاشی با آبرنگ، تیر اندازی و … شرکت کردم و با این رشته‌ها تا حدودی آشنا شدم. به صحبت کردن به زبان انگلیسی و تنبک نوازی نیز تسلط دارم.
من فردی بسیار اجتماعی و البته احساسی هستم، به درس خواندن بها می دهم. به آینده ام خوش بین هستم و هدفم این است که فرد مفیدی در جامعه باشم.


امیر جعفری

امیر متولد ۴/۹/۱۳۸۵ و ساکن اصفهان است. از آنجایی که کودکی اش در محیط روستا گذشته، علاقه ای به محیط پر هرج و مرج شهر ندارد. از خواندن کتاب و طبیعت گردی لذت می برد. به حیوانات علاقه زیادی دارد و تا به حال حیواناتی را هم امداد رسانی کرده است. از مهارت های او می توان به عکاسی، تدوین، تندخوانی و تولید محتوا اشاره کرد.
وی فردی درونگراست و به همین دلیل اکثر افراد احساس می کنند فردی افسرده و منزوی است. خوش اخلاق است اما نه با همه افراد، روحیه پژوهشگری دارد و سعی می کند خود را درگیر بحث های پیش رو نکند.
دوست دارد در آینده در رشته دامپزشکی تحصیل کند و در کنار آن به یاد گیری مهارت های کامپیوتری بپردازد. او فکر می کند در آینده دامپزشک موفقی می‌شود و در کنار آن از مهارت هایش هم بهره خواهد برد.


علی حاجی زرگر باشی

اهل اصفهان است و به رشته تجربی علاقه دارد. البته نیم نگاهی هم به گرافیست شدن برای شغل آینده اش دارد، چون کار با رایانه را بسیار دوست دارد.
وی همچنین در ورزش در رشته هایی مانند فوتبال، فوتسال، والیبال و پینگ پنگ سر رشته دارد. یکی از اهداف وی برای آینده نچندان دور کسب رتبه بالا در کنکور است .


مهدی خطیبی فرد

سلام من مهدی خطیبی فرد هستم؛ متولد ۱۳۸۵ ایران، اصفهان!
من از کودکی علاقه به تنیس و ورزش های راکتی داشتم و از مهارت هایم بازی تنیس و کار های کامپیوتری وهنری است.
من فرد مهربانی‌ هستم و تاجایی که ممکن هست و در توانم باشد به بقیه کمکم میکنم. در مورد اهداف آینده خود صحبتی نمی‌کنم چون معلوم نیست که چه اتفاقی بیفتد!


محمد الیاس ذوالفقاری

محمد امین ربانی

در سال ۱۳۸۵ بدنیا آمده ام. در مدرسه امام حسین دبستانم را گذراندم و از سال ۱۳۹۸به مدرسه همت آمدم. خوش اخلاقم و شوخ طبع و خندان. اما در موقع بحث و کار جدی هستم.
در سخنوری و هماهنگی جسم با ذهن و کارهای عملی مهارت دارم. به پرواز خیلی علاقه دارم و دوست در سپاه خدمت کنم. پیش بینی میکنم در آینده به سپاه خواهم رفت و در قسمت عملیات آن خدمت میکنم و زندگی خوبی خواهم داشت.
شهادت و رسیدن به خدا بزرگترین هدف من است؛ اما اهداف کوچکتری مثل پرواز هم دارم.


محمد حسین ریاحی

محمد حسین ریاحی متولد سال ۱۳۸۲ در اصفهان دوره دبستان خود را در مدرسه سما ۳ گذرانده و هم اکنون دوره متوسطه اول را در مدرسه همت نو میگذراند .
علاقه های وی بیشتر در حوزه کامپیوتر و الکترونیک است و به فیلم برداری، تدوین و حواشی آن نیز علاقه دارد.
در کامپیوتر تا حدی مهارت دارد و در در رشته ورزشی شنا به صورت نیمه حرفه ای فعالیت می کند.
اخلاق نسبتا آرامی دارد و به بیرون رفتن با دوستان علاقه دارد . وی می‌خواد در آینده به یکی از دانشگاه های خوب کشور برود و تحصیل خود را در آن جا ادامه دهد و پس از اتمام تحصیل در دانشگاه، به خارج از کشور رفته و شیوه کار و پیشرفت را بیاموزد و در کشور خود اجرایی نماید.

بیشتر بدانید

رضا زمانیان

من رضا زمانیان هستم و در اصفهان زندگی می کنم.
من به کار کردن با کامپیوتر و نرم افزار ها ی مختلف علاقه دارم و از بین درس ها ریاضی و فیزیک را دوست دارم. مهارت های فعلی من شامل ساخت وبسایت، کار کردن با پریمایر و ایلیستراتور، گیتار، زبان انگلیسی و عکاسی است.
من همچنین به والیبال، زدن گیتار، گوش دادن به موسیقی های فارسی و انگلیسی و دیدن فیلم ها به زبان اصلی علاقه دارم. من دوست دارم که برای کلاس دهم رشته ریاضی را انتخاب کنم و برای دانشگاه به رشته هوش مصنوعی بروم.


سیدیوسف سادات کازرونی

در سال ۱۳۸۶ عالم هستی میزبانی اورا پذیرفت و امید وار است بیشترین استفاده را از عالم هستی ببرد.
در سال های ابتدایی علاقه زیادی به دندان پزشکی و پزشکی داشت اما طولی نکشید که علاقه او بعد از ۶سال تغییر کرد و در حال حاضر علاقه زیادی به کامپیوتر و IT دارد در دوسال متوالی سعی کرده بیشترین مهارت های ممکن را به صورت حرفه ای در زمینه کامپیوتر کسب کند. در حال حاضر کار هایی از قبل فوتوشاپ، اکسل، Adobe Audition ،Adobe lllustrator ، طراحی وب سایت و سایت با استفاده از HTML، CSS، JavaScript و… را بخوبی یاد گرفته و امید دارد در آینده ای نه چندان دور بر کامپیوتر مسلط گردد.


امین شیرانی

امین شیرانی فرزند محمد در سال ۱۳۸۶/۲/۲۰ به دنیا امدم و در سال ۱۳۹۸ از مقطع دبستان فارق التحصیل شدم. به رشته های تجربی و کامپیوتر علاقه دارم، همچنین علاقه به کسب درآمد و کسب و کار دارم.
همچنین در در رشته های کد نویسی، گرافیک، ادیت فیلم و عکس و رشته های فنی مهارت دارم. بسیار شوخ طبع و به هیجان علاقه دارم و همچنین برای کار های مختلف پایه هستم.
در آینده پیش بینی میکنم سایتی را برای کار ها ی مختلف ایجاد کنم. هدف هایی که برای آینده دارم این است که برای تحصیل به خارج کشور بروم و بعد به کشور برگردم و به اقتصاد کشور کمک کنم.

بیشتر بدانید

محمد صیادزاده

محمد صیادزاده دانش آموز یایه هشتم دبیرستان همت در ۳ اردیبهشت سال ۱۳۸۶ در شهر اصفهان در یک خانواده ی مذهبی چشم به جهان گشود. وی از پیش دبستانی تا پایه ی ششم را در دبستان سادات گذراند و پس از آن به دبیرستان همت نو رفت.
او شخصی شوخ طبع و کمی زود رنج است. محمد از همان کودکی به کار های گرافیکی بخصوص کشیدن کاریکاتور و همچنین رباتیک علاقه داشته است. ورزش مورد علاقه ی وی پینگ پنگ است که از پایه ی چهارم آن را به صورت حرفه ای شروع کرده است.
او پیش بینی می کند که در آینده نزدیک در رشته ی مهندسی معماری تحصیل کند. شغل مورد نظر او طراحی ساختمانی است و هدف او بهترین بودن است؛ چه در کنکور و چه در هر یک از موانع پیش رو!


محمد طاها صیادی

محمد طاها صیادی هستم!
من متولد سال ۱۳۸۶ هستم. در اصفهان زندگی می کنم و دبستان را در مدرسه ی زکریا و متوسطه اول را در مدرسه ی همت نو سپری کردم.من کلا فرد شوخ طبعی هستم، اما موقعی عصبانیت فرد خوش اخلاق و نرمالی نیستم. اصلا تحمل گرما را ندارم ولی به سرما بسیار مقاوم هستم.
من تا به حال به چندین زبان برنامه نویسی مسلط هستم و کلا خیلی کار با نرم افزار های کامپیوتری رادوست دارم مخصوصا در در زمینه ی هک و امنیت و در همین راستا تا به حال چندین برانه و ابزار ساخته ام .

فوتبال یکی از رشته های ورزشی ی مورد علاقه ی من هست .

من درس زیست را دوست دارم و می خواهم در اینده پزشک شوم . البته ریاضیم هم بد نیست و در مسابقات ریاضی کانگورو و ببراس رتبه ای خوبی کسب کرده ام


عباس طائف نیا

امین قربانی

دانیال قندهاری

دانیال قندهاری، ۱۴ ساله از اصفهان
علاقه ها: رباتیک/فوتبال/شنا/خواندن داستان
مهارت‌ها:رباتیک/فوتبال/شنا/درست کردن فیلم
پیش بینی آینده: شغل دندان پزشکی/علوم تجربی
اهداف آینده: دندان پزشکی/با پول دندان پزشکی به فقرا کمک کنم
ویژگی های اخلاقی: خوشحال/خنده رو/بعضی اوقات عصبانی/گریه ای!


حسین محققیان

یک بچه اصفهانی که موهای فر و رنگ خرمایی با چشمایی قهوه ای رنگ که به ماشین و سرعت علاقه داشته همراه با مهارت هایی در ورزش ووشو! ویژگی شاخص اخلاقی ام این است که زیاد عصبانی نمی‌شوم
یک زندگی در حد متوسط دارم و امیدوارم در آینده شغلی مثل دندان پزشکی داشته باشم.


محمد مزروعی

محمد علاقه زیادی به پرواز با هواپیما و پهباد کنترل از راه دور و همچنین علاقه زیادی به دروس فیزیک و ریاضی دارد و دوست دار ورزش والیبال است.
در زمینه‌های مختلفی از جمله ساخت هواپیمای پهباد، کار با چوب، طراحی سایت و ساخت ربات و … مهارت دارد و می‌خواهد در آینده در رشته ریاضی تحصیل و در کنکور رتبه دو رقمی کسب کند و در رشته هوافضای دانشگاه شریف به ادامه تحصیل بپردازد.
محمد دوست دارد با ساخت پهباد بدون سرنشین و کنترل از راه دور پرچم کشورش را بالا ببرد. رفیق همیشگی زندگی اش پیچ گوشتی است. وی فردی فنی و عاشق الکترونیک،مردی صبور، شوخ طبع و مهربان است و معتقد است با فیزیک می‌توان جهان را تغییر داد. الگوی او در زندگی شهید عباس بابایی خلبان هواپیما های جنگی است.


متین مظفری

علی مهدی پور

علی مهدی پور هستم متولد ۱۹ خداد سال ۱۳۸۶ در اصفهان به دنیا امدم. من فردی فنی هستم و هرچیز در خانه ی ما خراب شود درست میکنم. به پرنده ها خیلی علاقه دارم و مواظب آن ها هستم. هفت سال است که به کلاس موسیقی میروم. ابتدا از بلز شروع کردم، سپس فلوت و اکنون پیانو میزنم.
من فردی بسیار دل سوز و دل نازک، خیلی خوش رو و خوش خنده هستم و به شدت از دروغ بدم می‌آید. قصد دارم در آینده دکتر دندان پزشک یا وکیل شوم.
رشته ی ورزشی من مدتی بسکتبال بود و در آن حرفه ای شدم. من در کار های حساس بسیار جدی هستم وبا کسی شوخی ندارم و اگه کاری را به من بسپارند با دقت تمام انجام و آن را تحویل میدهم.


ارمین نظری

در بچگی بچه آرام و درس خوانی بودم ولی اکنون عاشق فوتبال و بازی موبایل هستم.
مهارت من در فوتبال و آشپزی است و دوست دارم یکی از فوتبالیست های بزرگ دنیا بشوم
اگر بخواهم در سه کلمه خودم را معرفی کنم فردی مهربان، بخشنده و آرام هستم.


ایلیا واحد

متین یزدانی

متین یزدانی کوهانستانی متولد بهمن ماه سال ۱۳۸۵ است. وی به حیوانات، اسلحه و تیر اندازی، سفر، کمپینگ و کوهنوردی و همچنین بازی های ویدیویی علاقه مند است و علاوه بر آنها در تیر اندازی، مدیریت بازی های ویدویی و برخی از ورزش ها مانند کوهنوردی و شنا و … مهارت دارد. متین یزدانی مدیر خوبی است و همچنین اعتماد به نفس بالایی دارد. البته بسیار پرحرف است و اطلاعات عمومی خوبی دارد.
او فکر می‌کند در آینده یکی از موفق ترین تاجر های زمان خودش می‌شود و به تمام دنیا سفر میکند و این یکی از اهداف بزرگ اوست.


مسیح یوسفی

در سن ۴ سالگی دوچرخه سواری را بدون نیاز به تایر کمکی یاد گرفتم و از ۹ سالگی توانستم در تیم واترپلو شرکت کنم!
در گذشته نه چندان دور علاقه زیادی به حیوانات و طبیعت داشتم ولی رفته رفته این علاقه به وسایل الکترونیک مانند موبایل، کامپیوتر و بازی های کامپیوتری وسایل و خانه های مدرن و شهر های پرجمعیت بزرگ تغییر یافت. البته به این معنی نیست که دیگر حیوانات را دوست نداشته باشم، فقط علاقه ام به آنها کمتر شده است. ورزش والیبال، دوچرخه سواری و شنا را دوست دارم و یکی از هدف های من این است که در ورزش والیبال موفق شوم.
رنگ مورد علاقه من مشکی، آبی پررنگ و صورتی است. بین غذاها پیتزا و شیشلیک را بیشتر از همه دوست دارم. مهارت های زیادی در طی چند سال گذشته کسب نکرده‌ام ولی کار با فتوشاپ و پریمایر و ادیت با موبایل تا حدی بلد هستم.
دوست دارم برای سال دهم مدرسه به تهران بروم و آنجا تحصیلم را ادامه بدهم و در یکی از دانشگاه تهران قبول شوم. رشته تحصیلی ام را ریاضی یا معماری انتخاب می کنم. اگر ریاضی شد شغل مکانیکی را ادامه می دهم و اگر معماری شد طراحی دکوراسیون!
یکی از ویژگی های اخلاقی من درونگرا بودن است و بعضی از افراد دور و برم به من میگن افسرده ام ولی من اینجوری فکر نمی کنم و این جور زندگی را می پسندم. به نظر خودم آدم مهربان و آرامی هستم و سرم در زندگی خودم است و کاری به بقیه ندارم.
تقریبا حسودم، البته به نظرم ویژگی خوبی است؛ چون اگر آدم حسود نباشد به خیلی از چیزها نمی‌تواند برسد.