هزار و چهارصدی‌ها

علیرضا اسماعیلی

من علیرضا اسماعیلی متولد سال ۱۳۸۶ از اصفهان هستم و از سال اول تا ششم در مدرسه‌ی امام هادی درس خواندم.
به مدت ۳ سال والیبال و فوتبال رفته‌ام و ۵ ماه هم کیک بوکسینگ کار کرده‌ام
به درس زبان علاقه دارم و در رشته های مکاترونیک و کامپیوتر سر رشته دارم. کلاس خط و نقاشی شرکت کرده ام و خط خوبی دارم. دوست دارم فوتبالیست شوم تا همه من را بشناسند، اگر نشد به حسابدار شدن هم علاقه دارم


مهدی الهی دوست

مهدی الهی دوست هستم. به جز کلاس اول که در مدرسه گلبان خرد بودم، بقیه دوران ابتدایی را در مدرسه طاها درس خوانده‌ام. از همان اوایل با توپ سر و کار داشتم و هنوز هم دارم. از بازی‌های موبایلی ،کامپیوتری و فکری مثل دالون، ابلون زیرخاکی و … لذت می‌برم. بی صبرانه منتظر روزی هستم که در بازی‌ها با هم مسابقه بدهیم. در ضمن به پینگ پنگ،والیبال،کارهای الکترونیکی هم علاقه دارم و در بعضی از این امور قوی هستم.


حسین بذرافشان

حسین بذرافشان هستم از مدرسه بندگی. نسبت به چیزهایی که نمی دانم کنجکاو هستم. بعضی اوقات شوخ طبع و بعضی اوقات جدی هستم، گاهی هم احساسی می‌شوم که بستگی به موقعیت دارد. به اسب سواری، تیر اندازی با تفنگ، ساخت بازی کامپیوتری علاقه و در کار کامپیوتر مهارت دارم.


امیرمحمد بندری

من دبستان را در مدرسه امام هادی درس خواندم و برای هفتم به همت آمدم. فردی شوخ طبع هستم و همیشه میخندم. از اینکه بقیه من را دوست دارند خوشحال هستم. به فوتبال علاقه دارم و دوست دارم یک فوتبالیست معروف شوم. بازیگری را هم دوست دارم و علاقه مندم در فیلمی نقش آفرینی کنم. در کارهایم بسیار حساس هستم و دوست دارم کارهایی که انجام میدهم را به بهترین نحو ممکن به پایان برسانم.


ماهان بهرام ارجاوند

من ماهان هستم. به نظر من در کنار درس خواندن در درون خودم استعدادهای زیادی وجود دارد که در آینده می توانم با تلاش و آموزش از آنها استفاده و آنها را شکوفا کنم؛ برای همین فکر میکنم از همین الان باید مسیر آینده ام را معلوم کنم.
علاقه دارم در زمینه‌های داروسازی، موسیقی و ورزش قدم بردارم، پس چون هدفم را می‌دانم با نشاط و استقامت به جلو می‌روم.


محمد مهدی پایداری

در رشته ی فوتبال تخصص دارم و پا چپ هستم و در تیم فوتبال نامداران بازی می کنم. در سن ۱۰ سالگی با این تیم در لیگ استان اصفهان به مقام سوم رسیدیم. من در رشته‌ی والیبال هم یک سال کلاس رفتم و در والیبال هم کمی ادعا دارم. به بسکتبال هم علاقه دارم و قانون های بسکتبال را بلدم. من یک سپاهانی دو آتیشه هستم و روی تیمم حساسم.
در رشته‌ی نویسندگی هم فعالیت انجام دادم و داستان‌های زیادی هم نوشتم. علاوه بر آن کارهای گویندگی متفاوتی هم انجام داده‌ام و جای حیوانات و انسان‌های زیادی صحبت یا گویندگی کردم. در اوریگامی استاد هستم و هر وقت به تولد کسی می روم، همیشه یکی از اوریگامی هایی که درست کرده ام را برای او هدیه می برم.
قرآن را در موسسه بهشتی و بینه یاد گرفتم و کار کردم و قاری نسبتا خوبی هستم. از درس هنر ، ورزش و علوم خوشم می‌آید و عاشق فعالیتهای دسته جمعی و اردو هستم.


حامد جعفرزاده

حامد جعفرزاده هستم از مدرسه ی طاها، به ورزش هایی مثل فوتبال، شنا، تنیس و دوچرخه سواری علاقه دارم و بیشتر به درس های ریاضی،علوم و تاریخ علاقه‌مند هستم. در کار های فناوری و کار های عملی بسیار خوب هستم. فرد بخشنده و مهربانی هستم و میخواهم به همه فقیران کمک کنم.


سید ارسطا حسینی

سید ارسطا حسینی هستم از دبستان طیب من به علم آموزی خیلی علاقه دارم و در کنار درس به فعالیتهای عملی می‌پردازم، برای همین مدرسه همت را انتخاب کردم چون اعتقاد دارم باید در کنار درس خواندن مهارتهایی داشته باشیم تا در زمان مناسب از آنها در کنار دانش استفاده کنیم. ورزش مورد علاقه من فوتبال است و چند سال هم در پست دروازه بانی فعالیت کردم.
چند سالی است پیانو می آموزم و از سرگرمی های من بازی با لگو و فعالیتهای رباتیک است. برای آینده ام برنامه های زیادی دارم و امیدوارم بتوانم انسان موفق و پویایی باشم.


محمد جواد حیدری

من محمدجواد حیدری هستم و دبستان را در مدرسه امام رئوف بوده‌ام. ترم دوم کلاس زبان هستم و به ورزش فوتبال، بسکتبال و هنرهای رزمی علاقه دارم. تا کمربند سبز در رشته جودو کار کرده‌ام که به خاطر شرایط بیماری باشگاه تعطیل شد. دوره مقدماتی شنا را گذرانده‌ام و به سوارکاری خیلی علاقمند هستم. در حسینیه محل و هیئت امامزاده دوقلو فعالیت‌های فرهنگی می‌کنم و اهل مشارکت در فعالیت های گروهی هستم.


علی خدابخش دهقی

علی خدابخش هستم. در دبستان مدرسه امام رئوف بودم و الان در مدرسه زندگی همت و از این موضوع خیلی خوشحال هستم. از نظر اخلاقی نه خیلی مهربان و نه خیلی بداخلاق هستم. من به ورزشهای رزمی علاقه داشتم و دو سه سال در این زمینه فعالیت کردم. شاید برایتان سوال باشد که در چه رشته ای فعالیت میکنم. من در رشته موی تای که یک جورهایی مثل بوکس هست کلاس سوم تا پنجم فعالیت کردم ولی از آن به بعد دیگر فعالیت نکردم و به تکواندو پرداختم و در این رشته هم تا کمربند زرد فعالیت کردم. اکنون دیگر هر دوی این رشته ها را رها کرده ام به مدرسه فوتبال می روم و فوتبال را خیل دوست دارم.
از بین درسها، دروس اجتماعی و علوم را دوست دارم، چون در علوم آزمایشهای زیادی انجام میدهیم و در اجتماعی هم در مورد انسان، پدر و مادر، جامعه و چیزهای دیگری از این قبیل صحبت میشود.


محمد یوسف خسروی

من محمد یوسف خسروی هستم. البته تا چندین سال پیش فامیل مان خسروی دهکردی بود که پدر پدربزرگم آن را عوض کرد و خسروی خالی گذاشت! ولی باید اعتراف کنم که من خسروی دهکردی رو بیشتر دوست داشتم. در رشته های رزمی، والیبال، قرآن و زبان فعالیت می کنم ولی هنوز نمی توانم کار های مورد علاقه ام رو انجام بدهم. از مسافرت رفتن خوشم می آید، البته نه با فامیل! به بازی کردن با بازی‌های آنلاین موبایلی و غیرموبایلی علاقه دارم و از کارهای کامپیوتری مثل ادیت زدن عکس و فیلم هم خوشم می‌آید.


محمد علی رحیمی

من محمدعلی رحیمی هستم و تا کلاس ششم در تهران درس خوانده ام. با تهران زیاد حال نکردم و بعد این همه سال به زادگاهم یعنی اصفهان برگشتم. از بچگی عاشق فوتبال و هر روز پا به توپ هستم. البته به تکواندو هم علاقه مند هستم ولی فوتبال همیشه یک چیز دیگه است. تا به حال کلاس فوتبال نرفتم ولی واقعا در آن خوبم.
راستش را بخواهید زیاد اهل درس نیستم و از آن خوشم نمی‌آید. مهربان هستم و برای دوستان احترام زیادی قائل هستم و کارهای گروهی را دوست دارم. اگر کاری را شروع کنم و زمین بخورم، خودم را می تکانم و ادامه می دهم. اهل خوشگذارنی هستم و اردو رفتن را خیلی دوست دارم. آدم شوخ طبعی هستم و زیاد عصبانی نمی شوم و معتقدم چیزی که شده با ناراحتی بر نمیگردد.


علی رضایت مند

علی رضایت مند هستم و دبستان را در مدرسه امام هادی گذراندم. من عاشق کشورم هستم و به مناظر طبیعی و طبیعت گردی علاقه دارم. از علایق ورزشی من میتوان به فوتبال، والیبال، بسکتبال، تیراندازی، شنا و سوارکاری است.عاشق مداحی و قرائت قرآن هستم . سه سال مقام چهارم ناحیه در رشته اذان آوردم. در زمینه کار با رایانه و طراحی گرافیکی مهارت دارم.
یک خواهر و یک بردار دارم و رابطه خوبی با آن دو دارم. خانواده گرمی داریم و در مشکلات پشت هم هستیم. در مرکزهای فرهنگی، کوچه و مسجد دوستان زیادی دارم و رابطه‌ام با دوستان خوب، گرم و صمیمی است. دوست دارم در آینده مهندس بشوم و در کنار شغل اصلی ام مداح رایگان هم باشم. عقیده من این است که هرکس میتواند در کشور خودش به بهترین جا و مکان برسد و حتما لازم نیست به کشور دیگری برود یا در کشور دیگری درس بخواند.


محمدحسین روضاتی

محمدحسین روضاتی هستم. دبستان را در مدرسه ملل گذراندم. چند سالی ورزشهای شنا و تنیس خاکی را کار کردم و به فوتبال هم خیلی علاقه دارم. از کلاس سوم زبان انگلیسی و از پیش دبستان زبان فرانسه را شروع کردم و از اینکه به غیر از زبان مادری دو زبان دیگر را هم بلدم خوشحالم. یکی از ویژگی‌های بد من خساست و یکی دیگر از ویژگی های بدم اضطراب است و گاهی برای چیزهای الکی و بی ارزش اضطراب دارم. به شدت از افراد مغرور که فقط ادعا دارند و در عمل چیزی نیستند تنفر دارم. فرد خوش خوراکی هستم و حتی گاهی در این زمینه زیاده روی میکنم.


محمد زمین پرداز

محمد زمین پرداز هستم، متولد ۱۹ مرداد سال ۱۳۸۸
هر مدرسه ای که باشم رفیق فابریک پیدا می کنم. من عاشق ورزش فوتبال هستم؛ تعریف از خود نباشه من فوتبالم در حد خودم خیلی خوبه. بعد از فوتبال به شنا و کار های فنی حرفه ای هم علاقه دارم.
من آدم شوخ طبع و در عین حال جدی هستم. میتوان گفت تقریبا آدم درون گرایی هستم. یک چیز مهم دیگه که باید در مورد من بدانید این است که من عاشق تیم پرسپولیس هستم، ولی هیچ وقت به تیم های دیگر بی احترامی نمی کنم. و لی خیلی خودمونی بگم، پرسپولیس سلطانه!


محمد صدرا سبحانی

محمدصدرا سبحانی هستم و به بازی های ویدیویی و همینطور به دوچرخه و ماشین‌های مسابقه‌ای علاقه مند دارم.
از بچگی به درس هندسه علاقه خاصی داشته و دارم، ولی به درس حساب علاقه چندانی ندارم. دوستان زیادی دارم که با بیشترشان در مدرسه آشنا شدیم و بعضی وقتها با دوستانم به ورزش و دوچرخه سواری می پردازم. راستی یادم رفت برایتان بگویم که از مدرسه امام حسین به دبیرستان همت آمده ام و اکنون در اینجا تحصیل میکنم. دوست دارم در آینده خلبان شوم و در آسمان پرواز کنم.


محمد هادی سعیدی

این جانب محمد هادی سعیدی تحصیل کرده در مدرسه ارباب هستم. بچه آخر خانواده هستم و یک خواهر و برادر دارم. من آدم اجتماعی، با استعداد و نسبتا انعطاف‌پذیری هستم و آداب معاشرت خوبی دارم. زود عصبانی می شوم ولی سعی میکنم خشمم را کنترل کنم. ریاست طلب هستم و از بحث و مشاجره خوشم نمی آید.
سه سال در ورزش کشتی فعالیت کرده‌ام و مقام دوم در وزن ۲۶ کیلوگرم را کسب کردم که با آمدن کرونا متوقف شد. پایه سوم دبستان را به طور جهشی خواندم. به محیط زیست علاقه دارم و الان دو جوجه خریده‌ام و بزرگشان کردم.


پرهام سلطانی

من از سن ۴ سالگی به مهد کودک رفتم و چون کسی را نمی‌شناختم همیشه ساکت بودم. از پیش دبستانی تا کلاس دوم در مدرسه امام صادق بودم و در این دوران به کلاس فوتبال و شنا رفتم. از کلاس سوم تا ششم در مدرسه زکریا درس خواندم. در این سه سال به کلاسهای پینگ پنگ، بسکتبال و فوتبال رفتم. از بین درسها به ریاضی، فارسی و کمی هم علوم علاقه دارم. از رنگهای زرد، قرمز، نارنجی و مشکلی خوشم می آید. از بودن در جمع لذت می‌برم و عاشق مهمانی رفتن هستم.


ایلیا سلیمی پور

من آدم کم حرفی هستم و زیاد حرف نمی‌زنم. در یک خانواده ۵ نفره زندگی میکنم و بچه بزرگتر خانواده هستم. من به هنر نینجتسو علاقه و در آن کمربند زرد دارم و در مسابقات استانی رتبه سوم شدم، اما به دلیل کوتاهی قد دیگر ادامه ندادم. در روبیک مهارت خوبی دارم و میتوانم در تایم کمی روبیک را درست کنم. معماری شغل مورد علاقه من است و هدف آینده ام این است که یک معمار شوم و به دنیا و وطنم خدمت کنم.


امیرحسین سنایی

امیرحسین سنایی هستم از مدرسه طیب. با همه مهربان هستم، خصوصا با حیوانات و با افراد کوچکتر از خودم؛ ولی مهربانی من خط قرمز هم دارد. فرد صبوری هستم و اگر کاری انجام نشود از راه دیگر میروم و تلاش خود را بیشتر می کنم. تا حدی خجالتی هستم و اگر کسی از من تعریف کند نمیدانم چگونه جواب او را بدهم. سه سال است که سه تار کار میکنم و به ورزش های فوتبال، فوتسال، بدمینتون و پینگ پنگ علاقه دارم و در رشته های زبان، فوتبال، خط و ژیمناستیک در کلاس شرکت کرده ام. به بازی های کامپیوتری علاقه زیادی دارم و در کار با کامپیوتر مهارت و به آن علاقه دارم.


مرتضی شاهچراغی

من مرتضی شاهچراغی هستم، آدم اجتماعی، خوش صحبت و پررویی هستم. دوست دارم همه چیز را دقیق ثبت کنم و انجام دهم.
به کار های گرافیک، کلیپ سازی و تدوین فیلم علاقه دارم. نقد کردن یکی دیگر از علایق من است. در شنا و اسب سواری مهارت دارم. کاربا لپ تاپ را دوست دارم و با نرم افزارهای اسکرچ (برنامه نویسی بازی)، فوتوشاپ و … کارکرده ام.
من از این آدما خوشم نمیاد:
کسانی که مسخره می کنند؛ کسانی که رییس بازی در میارند؛ کسانی که ادعاشون میشه؛ کسانی که خیلی حرف میزنند (یکی مثل خودم)، کسانی که مسئولیت پذیر نیستند، کسانی که فکر می کنند فقط حرف خودشون درسته و کسانی که منطق حالیشون نیست.
و اما از این آدما خوشم میاد:
کسانی که متواضعند، کسانی که ادعا ندارند، کسانی که در همه مسایل از خود گذشتگی می کنند و کسانی که به طرح ها،ایده ها،صحبت های من و دیگران گوش می دهند و اهمیت و ارزش قائل هستند.


محمد دانیال شهبازی

محمد دانیال شهبازی هستم از مدرسه امام هادی (علیه السلام)، دوست دارم بقیه با اسم کوچک صدایم کنند. بچه شوخ طبع و خنده رویی هستم و بقیه می‌گویند مهربان هستم و با بچه‌های کوچکتر خودم رابطه خوبی دارم. از مسخره کردن و مسخره شدن بدم میاد و دوست دارم با عروس هلندی هایم وقت بگذرانم.
به کارهای هنری علاقه مندم و در خانه برای تفریح و سرگرمی این کارها را انجام میدهم. بیرون رفتن با اعضای خانواده و فامیل ها رو خیلی دوست دارم و همیشه دوست دارم با همه با هم کاری را انجام بدهند؛ مثلاً برای غذا خوردن من صبر میکنم تا همه اعضای خانواده بیایند، چون معتقدم که اگه همه با هم کارها را انجام بدهیم بهتر میگذرد.
از طبیعت و مناظر خیلی خوشم میاد و سعی می کنم طبیعت را تمیز نگه دارم و آن را آلوده نکنم. مثل همه بچه های دیگه خیلی علاقه به مسافرت دارم مخصوصا مسافرت با فامیل. از موسیقی هم خوشم میاد؛ ولی موسیقی های خوب و معنادار. من بیشتر وقت ها آینده خودم را تجسم می کنم و اعتقاد دارم هر چیزی که تجسم کنم عملی میشه.


محمد حسین عامری

محمد حسین عامری هستم از امام هادی (ع) ؛ من به ورزش تنیس علاقه دارم و در رشته شنا، فوتسال و بسکتبال فعالیت می کنم. قبلا زود عصبانی می‌شدم ولی الان میتوانم خشم خودم را کنترل کنم. من به دوستانم احترام می‌گذارم تا آنها هم به من احترام بگذارند و دوستی ما به هم نخورد.
به قرائت قرآن تا حدی آشنا هستم. دوست دارم کاردستی درست کنم؛ در کارهای خانه کمک می‌کنم و وسایلی که در خانه خراب میشود را دست می‌کنم. همچنین دوست داشتم در یک مغازه در تابستان کار یاد بگیرم ولی به دلیل کرونا نتوانستم. به بازی با گوشی علاقه زیادی ندارم و فقط زمانی که کاری نداشته باشم با گوشی بازی میکنم. من سریالهای زیادی دیده‌ام و فیلمهای پلیسی و اکشن را هم دوست دارم. برای همین دوست دارم شغل آینده ام در رابطه با تفنگ و کامپیوتر باشد.


محمدعلی علیخانی

من شخصی منطقی، برونگرا و ادراکی هستم. توانایی کار با وسایل الکترونیکی خوبی دارم و هر چی را بگین میتونم براتون خراب کنم! تا به حال خیلی از ورزشها مثل فوتبال، والیبال، پینگ پنگ، بسکتبال و خیلی ورزش دیگه را تست کردم ولی علاقه زیادی به ورزش بسکتبال دارم.
کارهایی که مربوط به کامپیوتر شود مثل فیلم سازی، فوتوشاپ، و هرچی که مربوط به ادیت باشه را هم خیلی دوست دارم در برنامه نویسی جاوا هم سر رشته ای دارم. شغل های مورد نظرم برای آینده، همه به نوعی به برنامه نویسی و کامپیوتر مرتبط است.


سید حسام الدین عمادی

سید حسام الدین عمادی و متولد سال ۱۳۷۸ هستم. قدم نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه است. صدای نازکی دارم و معمولا موهایم بلند است، اما به نظافت شخصی اهمیت زیادی میدهم. من آدم خوشحال، خوش اخلاق و ساده ای هستم که به نظرم خودم اینها ویژگی های خوبی هستند. اگر کسی به من زور گفت سریع کوتاه نمی‌آیم و جلوی آن می‌ایستم. به خاطر ایکه تک فرزند هستم بچه ها را خیلی دوست دارم. اعتماد به نفس کمی دارم و تا حدی خجالتی هستم اما اگر با فامیل‌ها و پدر و مادرم باشم از خجالتی بودن دوری میکنم.
به بازی های فکری و ورزش های پر تحرک مانند فوتبال، والیبال و تنیس علاقه مندم و همچنین از فعالیت هایی مثل سفال گری، طراحی، لگو، ساخت ماکت، پرورش گل و گیاه و پخت کیک در اوقات فراغت لذت می برم.
توانایی و مهارت‌های من در زمینه‌های رباتیک، شنا، موسیقی سنتی، شطرنج و دوچرخه سواری می‌باشد. من بیشتر به درس های علوم و ریاضی علاقه دارم.


علیرضا غفرانی

من علیرضا غفرانی هستم و اهل اصفهان هستم. من به ریاضی علاقه مندم و در والیبال تجربه ای سه ساله دارم. به غیر از اینها من دو سال انگلیسی و دو سال چرتکه رفته ام. در سال اول تا سوم در آزمون کانگرو شرکت کردم و در هر سه سال جز سی درصد برتر استان شدم. همچنین به هنرهای سفالگری و سیاه قلم علاقه مند هستم. من دبستان را در مدرسه امام حسین (ع) خواندم. برای هفتم به مدرسه همت آمدم تا درس زندگی را با هم مرور کنیم. ما در خانه یک طوطی داریم که هیچوقت نمی توانم با او دوست شوم، چون خیلی بداخلاق است و قفسش مثل خانه اوست و هیچ کس حق تجاوز به حریم خصوصی او را ندارد.
زیاد اهل خواب نیستم و در اکثر روز بیدارم. از لحاظ بدنی ضعیف هستم و خیلی زود خسته میشوم. در علاقه به غذاها مثل پدرم هستم و به چلومرغ، جوجه، بریان، ماهی، نیمرو، سیب زمینی آب پز و مربا را دوست دارم. این را هم بگویم که در آشپزی استعداد دارم.


علی فرزین

اسم من علی است و در اصفهان به دنیا آمدم. معمولا دوست دارم به همه کمک کنم و میشود گفت مهربان هستم. غذای مورد علاقه من کباب، ورزش مورد علاقه ام فوتبال و فوتبالیست مورد علاقه ام نیمار و بازیگر مورد علاقه ام تام هالند است. همانطور که گفتم به فوتبال علاقه زیادی دارم و در تیم آبفا بازی میکنم. طرفدار تیم سپاهان هستم و پرسپولیسی ها را دوست ندارم. چند وقتی به کلاس تیراندازی رفتم و واقعا ورزش باحالی است؛ ولی من به آن علاقه ندارم
از بین درسها به درس ریاضی علاقه دارم؛ درسها را زود یاد می‌گیرم، ولی در تمرین کردن آنها کمی کم کاری میکنم. البته جدیدا در تلاش هستم این مشکل را برطرف کنم و خوب هم پیشرفت کرده ام. اگر بخواهم در یک جمله بگویم مهمترین ویژگی من دست نکشیدن است هدف است.


علیرضا فولادگر

علیرضا فولادگر هستم، متولد ۶ فروردین ۱۳۸۸، مغرور هستم، و بچه‌ها را دوست دارم و با آنها خیلی زود دوست میشوم و آنها هم من را خیلی دوست دارند. آدم بدغذایی هستم و بیشتر غذاها را دوست ندارم.
ازعلاقه های ورزشی خود میتوانم فوتبال، شنا و بسکتبال را نام ببرم که اکنون در همه آنها فعالیت دارم. به تیم فوتبال پرسپولیس و رئال مادرید علاقه دارم و بازیکن مورد علاقه ام سید جلال و بنزما هستند. در تکواندو کمربند سبز دارم، ولی مدرکش را تا کمربند زرد گرفته‌ام.
من به کار با فوتشاپ علاقه دارم و یک چیزهایی هم بلد هستم. از بین درسها به درس ریاضی علاقه دارم.
اوقات فراغتم را با فوتبال بازی کردن وکالاف بازی کردن می‌گذرانم. تابستان امسال به کارگاه تولید ماسک میرفتم. البته در حال حاضر مشغول جوجه کشی از پرندگان زینتی (مرغ، بوقلمون و طاووس) هستم


مهیار قاضی اف

اینجانب مهیار قاضی اف هستم. دوره دبستانی خود را در مدرسه سعدی تصحیل کرده‌ام. آدم خوش خنده ای هستم و تا جایی که بتوانم خشم خود را فرو می برم و به افرادی که نیاز به کمک دارند، کمک میکنم و دوست ندارم دل کسی را بشکنم. در کارهای خانه به پدر، مادر و خواهرم کمک می‌کنم. علاقه مندی های ورزشی ام دوچرخه سواری، فوتبال و تنیس است. از بین غذاها بریان، چلو کباب، فسنجان، پلو مرغ، قیمه بادمجان و غذاهای فست فود را هم دوست دارم. کارهای گروهی را هم خیلی دوست دارم. در خانه کارهای الکتریکی انجام می‌دهم و کار های زیادی با برق انجام میدهم و چیز های زیادی از برق و برق صنعتی میدانم ، حتی مارک و جنس‌های خوب را می‌شناسم.


اهورا کلانتری

من اهورا کلانتری متولد ۱۳۸۷/۸/۵ و اهل اصفهان هستم. آدم صبوری هستم و خیلی زود عصبانی نمیشوم. خیلی سخت کوش هستم و تا زمانی که به هدفم نرسم آن کار را رها نمی‌کنم، مانع ها را کنار می‌زنم و به هدفم می‌رسم.آدمی مسوولیت پذیر هستم و تنبلی را دوست ندارم. آدم شوخ طبعی هستم اما بعضی موقع هایی که در حال انجام کار مهمی هستم، جدی می‌شوم و تمام تمرکزم به سمت آن فعالیت می‌رود. آدم منظمی هستم و کارهایم را با برنامه ریزی پیش میبرم. اهل رقابت‌های هیجان انگیز هستم و دوست دارم در این رقابتها برنده شوم. کارهای گروهی را دوست دارم.
در ورزش به رشته والیبال علاقه دارم و در این رشته فعالیت هم می کنم و در دریافت و اسپک زدن ماهر هستم. البته در فوتبال و هندبال هم فعالیت کرده ام و یکبار مقام اول و یکبار مقام دوم را کسب کردیم. در سال دوم و چهارم از طرف مدرسه در مسابقه دوز، مقام دوم را کسب کردم. در زمینه های برنامه نویسی و لگو رباتیک هم فعالیت دارم و به کارهای فنی و آزمایشات علمی هم علاقه زیادی دارم.


علی اصغر مروج الاحکامی

من علی اصغر مروج الاحکامی هستم، از مدرسه ی طاها. آدم آرام و کمی هم خجالتی هستم و سر چیزهای الکی استرس میگیرم؛ بعضی اوقات هم خیلی هیجانی میشوم. البته سعی می کنم این را درستش کنم. هوای بچه ها را دارم و سرگرمشان می کنم. تقریبا آدم منعطفی هستم و ظرفیت شوخی بالایی دارم. به کارهای هنری، میناکاری، کشیدن نقاشی‌های و کارهای زینتی و … علاقه دارم. به کار با رایانه و نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ و افترافکت هم علاقه دارم و دوست دارم در آینده برنامه نویسی را یاد بگیرم. در رشته های هندبال، والیبال، اسکیت و بدمینتون، قرائت قرآن و روخوانی آن تجربه دارم و بازی فکری هم انجام میدهم.


احسان ملک محمد

احسان ملک محمد دستگردی هستم و در مدرسه همتیان درس خوندم. عاشق درست کردن کاردستی هستم و مشغول یاد گرفتن زبان انگلیسی هستم. با چرتکه تا حدی آشنا هستم. در روباتیک، انیمیشن سازی و برنامه نویسی فعالیت می کنم. تفریحات مورد علاقه من کتاب خواندن و بازی کردن با دوستان علی الخصوص بازی های مجازی هست. در ضمن در استاپ موشن سازی و تنیس خاکی هم مهارت دارم.


محمد حسین مومنی

من محمدحسین مومنی هستم از کلاس اول تا سوم در مدرسه بشارت‌نور تحصیل کردم. کلاس چهارم به خاطر آدرس خانه به مدرسه مهاد رفتم ولی از آنجا خوشم نیامد و کلاس پنجم و ششم دوباره به بشارت‌نور رفتم. به ورزش های بسکتبال و شنا علاقه‌ی خاصی دارم. در اوقات فراغت به ویدئوگیم های اول شخص و سوم شخص را بازی می کنم و بیشتر از همه هم کالاف‌دیوتی‌وارزون و کالاف‌دیوتی موبایل را دوست دارم.