مدرسه تابستانه همت

امسال هم مثل سالهای گذشته با یک مدرسه تابستانه جذاب و پر انرژی همراه خواهیم بود. این کلاسها ویژه هفتم و هشتمیهایی هست که قصد دارند سال آینده در پایه هشتم و نهم دبیرستان همت به ادامه مسیر زندگی خود بپردازند. البته ما دیگه به شما هفتم و هشتمی نمیگیم. دیگه از نظر ما یکسال بالاتر رفتین و میشین هشتم و نهمی. پس از این به بعد باید به این عنوان جدید عادت کنین!

 برنامه های تابستان امسال همونطور که قبلا هم اطلاع رسانی شده بود از ۱۱ تیر شروع میشه و در ۲۲ مرداد با یک اردوی پایانی جذاب ختم میشه. شهریور هم اگه خدا بخواد برای خودتون هست که به مسافرت برید (کربلا، مشهد، شیراز، شمال، جنوب یا هر جای دیگه ای که دوست داشتید) و برای مهرماه آماده بشید.

 برنامه ترم تابستانی امسال دو قسمت الزامی و اختیاری داره که قسمتهای الزامی. در قسمتهای الزامی هم برنامه های درسی داریم و هم برنامه های مهارتی. توی برنامه های مهارتی مثل سال تحصیلی انتخاب اولویت با خودتون هست و از بین سه مهارتی که برای هر پایه انتخاب شده میتونید اولویت بندی کنید. البته ظرفیتهای کلاسها محدود هست و در چنیش کلاسها اولویت با کسانی هست که زودتر ثبت نام کرده باشند.

 اما در کلاسهای درسی (ریاضی و فیزیک) انتخاب به ظاهر با خودتون نیست و عملکرد گذشته شما هست که اولویت تون را مشخص کرده که باید توی کلاسهای پیشگامان شرکت کنید یا کلاسهای تقویتی و دوره. یک ضرب المثل همتی هست که میگه “جیک جیک مستونت که بود؛ فکر تابستونت نبود”

 کلاس زندگی هم که جز لاینفک مدرسه زندگی هست و توی تابستون هم ادامه دار خواهد بود؛ البته با ماجراهای تازه که بعدا متوجه خواهید شد که معلمهای زندگی چه آشی براتون پختن…

 چند تا اردو و برنامه اختیاری هم داریم که انتخابش همون طور که از اسمش پیداست کاملا در اختیار خودتون هست و خوشحال میشیم که ببینیمتون.

برنامه کامل تابستان را به تفکیک پایه میتونید در اینجا مشاهده کنید.

پایه هفتم به هشتم

پایه هشتم به نهم


برای ثبت نام در مدرسه تابستانه و انتخاب اولویت مهارت فرم زیر را تکمیل نمایید