کلاسهای تابستانه همت – تیر و مرداد ۱۴۰۰

  • کلاس های دوره تابستانه امسال به مدت ۷ هفته و در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه برگزار می گردد.
  • کلاس های هر روز، در ۲ زنگ ۹۰  دقیقه ای برگزار می گردد. شما از بین کلاس هایی که برای هر زنگ ارائه شده، یکی را انتخاب می کنید.
  • ظرفیت هر کلاس حداقل ۷ نفر و حداکثر ۱۲ نفر است.
  • هزینه هر کلاس ۲۱۰.۰۰۰ تومان به ازای ۷ جلسه است. (کلاس گلایدر ۱۲۰ دقیقه ای و ۲۸۰.۰۰۰ تومان است.)
  • برنامه کلاس ها حضوری و گارگاهی است؛ اما امکان تشکیل بخشی از جلسات به صورت غیرحضوری در صورت بروز شرایط خاص پیش بینی شده است.
  • کلاس های سازه، گلایدر و موشک آبی هزینه جانبی برای تهیه و ساخت وسایل دارند و این هزینه به صورت تقریبی به شهریه کلاس اضافه شده است.
یک‌شنبه (زنگ اول) یک‌شنبه (زنگ دوم) سه‌شنبه (زنگ اول) سه‌شنبه (زنگ دوم)
ساخت اپلیکیشن لیگ ریاضی طراحی وب پیشرفته سازه(ماکارونی و آمپولی)
تجدیدقوای ریاضی هفتم طراحی گرافیک تجدید قوای ریاضی هشتم گلایدر
نویسندگی خلاق فیلمسازی موشک آبی کارآگاهان فکر پیشرفته
بازی‌سازی اسکرچ پیشرفته

کلاس های یک‌شنبه (زنگ اول):

ساخت اپلیکیشن

ما همه روزه از برنامه های مختلف در گوشی مان استفاده می کنیم. حالا می خواهیم ساختن برنامه های کاربردی اندرویدی را شروع کنیم. در این کلاس بیشتر با ساختن برنامه های اندرویدی محتوامحور آشنا میشویم و تلاش میکنیم برنامه های خود را در بازار منتشر کنیم (هزینه های مربوط به انتشار برنامه در جلسه اول مشخص میشود)

نویسندگی خلاق

نویسندگی علاوه بر ذوق و استعداد، به تمرین و پرورش توانمندی ها هم نیاز دارد. و این، کارگاهی است برای ساختن نویسندگانی خوش ذوق و توانمند.

تجدید قوای ریاضی هفتم

کلاسی برای دوستان هشتمی که نیاز دارند تا مباحث ریاضی سال قبل را مرور کنند و با توان بالاتری وارد سال بعد بشوند.

کلاس های یک‌شنبه (زنگ دوم)

لیگ ریاضی

اگر فکر می کنی هوش ریاضی و قدرت حل مساله خوبی داری، بیا تا توی این لیگ با سوالات متفاوت تر و رقابت، کمی به چالش کشیده بشی.

طراحی گرافیک

نرم‌افزار ایلاستریتور (Adobe Illustrator) یک نرم‌افزار طراحی برداری است و در این دوره تلاش میکنیم با استفاده از این نرم افزار با نحوه طراحی لوگوهای مختلف آشنا بشویم و خودمان هم لوگو طراحی کنیم. تسلط به مفاهیم بردارها و هندسه هفتم و همچنین آشنایی مقدماتی با فوتوشاپ پیش نیاز این دوره است. (داشتن لپ تاپ شخصی برای این دوره الزامی است)

فیلمسازی و کارگردانی

صدا، دوربین و حرکت! حالا دیگه وقتشه دست به کار بشیم و فیلم مستند یا داستانی خودمون را بسازیم. این دوره برای کسانی که دوره تدوین مقدماتی (فیل ام را هوا میکنم) را شرکت کرده اند یا آشنایی با نرم افزار ادوب پریمایر دارند مناسب است. (داشتن لپ تاپ شخصی برای این دوره الزامی است)

کلاس های سه‌شنبه (زنگ اول)

موشک آبی

در این کارگاه، بخشی از قوانین حاکم بر دنیای موشک ها را با نگاه علمی و فعالیت عملی فرا می گیریم. (هزینه تجهیزات فردی  حدود ۵۰ هزارتومان)

تجدید قوای ریاضی هشتم

کلاسی برای دوستان هشتمی که نیاز دارند تا مباحث ریاضی سال قبل را مرور کنند و با توان بالاتری وارد سال بعد بشوند.

طراحی وب پیشرفته

افراد که با اشتیاق منتنظر دوره پیشرفته طراحی وب سایت بودند وقشته که توی این کلاسها که توسط استاد امین زمانی ارائه میشود شرکت کنند. آشنایی با مقدمات طراحی وب و زبان html (آجرکهای وب) پیشنیاز شرکت در این دوره است. (داشتن لپ تاپ شخصی برای این دوره توصیه می گردد)

کلاس های سه‌شنبه (زنگ دوم)

گلایدر

می خواهیم برای خودمان گلایدر بسازیم و با پرواز آن، در ابرها سیر کنیم. در این مسیر، درباره تاریخچه و قوانین علمی پرواز بشر هم یاد می گیریم.(هزینه تجهیزات گروه تا ۳ نفر، حدود ۴۵۰ هزار تومان)

بازی‌سازی اسکرچ (پیشرفته)

به جرات می توان گفت اسکرچ (Scratch) برای آموزش برنامه نویسی به کسانی که قصد فراگرفتن مفاهیم برنامه نویسی را دارند بهترین گزینه است. این دوره ویژه کسانی است که دوره مقدماتی بازی سازی اسکرچ را طی کرده اند و میخواهند به صورت جدی تر با مفاهیم بازی سازی آشنا شوند. (داشتن لپ تاپ شخصی برای این دوره توصیه می گردد)

سازه(ماکارونی و آمپولی)

ساختن سازه های ثابت و متحرک از جذاب ترین رشته ها و مسابقات است. در این کلاس هم سازه های ثابت ماکارونی را کار می کنیم و هم سازه های متحرک آمپولی را خواهیم ساخت. (هماهنگی ملزومات در جلسه اول انجام می گردد)

کارآگاهان فکر پیشرفته

کلاسی که دو دوره با جذابیت و استقبال شما در طول سال برگزار شد و حالا همه شما می توانید بیایید تا در این دوره پیشرفته مطالب جدیدی از کلاس یاد بگیریم.

تکمیلی (۹ خرداد)

با پیگیریهای انجام شده و موافقت مدیریت محترم مدرسه به فعالان دپارتمانها و تلاشگران تحصیلی در سال تحصیلی گذشته در مجموع تا سقف ۷۰ درصد تخفیف برای ثبت نام در ۲ کلاس از کلاس‌های تابستانه‌ به انتخاب خود فرد، تعلق خواهدگرفت. جهت اطلاع از میزان تخفیف تعلق گرفته به این لینک مراجعه نمایید.

برای ثبت نام کلاسها از فرم زیر استفاده کنید و بعد از انتخاب گزینه ها، دکمه پرداخت و ثبت نام را بزنید.